לוג'יטק משיקה מצלמת מחשב חדשנית ופורצת דרך ומרחיבה את האפשרויות שבהן ניתן להזרים וליצור סרטונים. מצלמת ה- Logitech Broadcaster Wi-Fi החדשה מעניקה אפשרויות שימוש נוספות, מעבר למצלמות המחשב הסטנדרטיות, כגון הזרמת וידיאו בשידור חי, צילום משתי נקודות שונות במקביל תוך שימוש במצלמה הקבועה במחשב ו-וידיאו צ'ט במחשבי Mac.

מצלמת ה- Logitech Webcam Wi-Fi מאפשרת הפקת סרטים מקצועיים והזרמת קטעי וידיאו ישירות ל- Ustream. כמו כן, המצלמה מאפשרת שימוש במחשב, ב- iPhone או ב- iPad בכדי לשלוט ולצפות בתצוגה מקדימה של הוידיאו.

ל-Logitech Broadcaster Wi-Fi יכולת לשמש כמצלמת וידיאו שנייה ולהוסיף נקודת צילום משלימה לצילום מקצועי ולחובבי אפקטים שיכולים לערוך ולשלב את שני הסרטים. קישוריות ה – Wi-Fi מעניקה אפשרות לצלם כמעט מכל זווית ומרחק וללא תלות בכבלים.

המצלמה החדשה תואמת יישומי וידיאו מקינטוש פופולאריים ומערכת הפעלה OS ו- iOS, ומאפשרת הקלטה עם QuickTime או Photo Booth, עריכה וצפייה בקטעי וידיאו עם iMovie  או Final Cut Pro ויצירת וידיאו צ'ט עם FaceTime, iChat או סקייפ.

מחיר  צפוי בארץ כ- 999 ₪ .

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.