לוג'יטק הכריזה על VR Ink Pilot Edition, עט אלקטרוני המיועד לשימוש בסביבת מציאות מדומה. העט תומך בכתיבה וציור על פני משטחים דו-ממדיים רגילים, אולם החידוש האמיתי הוא ביכולת לצייר ולשלוט בתוכנות בסביבת מציאות מדומה מלאה, תוך שמירה על רמת דיוק ושליטה שלא הייתה זמינה עד כה בפלטפורמה זו.

העט מאפשר למעשה לצייר 'באוויר' תוך שהוא מזהה את המיקום והזווית המדויקת של המשטח הווירטואלי אותו מעוניינים להזיז או לעצב. בנוסף, כולל העט כפתורים פיזיים ללחיצה או 'תפיסה' של חפצים ווירטואליים, ומשטח מגע לאפשרויות שליטה נוספות. VR Ink Pilot Edition מסוגלת לפעול כשעתיים וחצי בין טעינה לטעינה, ומתחבר למטען באמצעות כבל USB. העט תומך בחיבור למשקפי ה-VR מדגמי Vive ו-Vive Pro של HTC, כמו גם משקפי ה-Index של Valve.

בלוג'יטק סבורים כי לפחות בשלב זה, רוב העניין במוצר החדש יהיה מצד חברות גדולות בתחומי התעשייה או העיצוב. סרטון הפרסום שאותו שחררה החברה כולל בעיקר הדגמות לאופן שבו העט יכול לסייע בפיתוח מהיר יותר של מכוניות או מטוסים, וגם האופן שבו העט יימכר תואם להצהרות: הוא לא יגיע למדפי החנויות, אלא יימסר לשותפים נבחרים מאוחר יותר השנה. לא ברור מתי, אם בכלל, תהיה זמינה העט לרכישה עבור הקהל הרחב, ובאיזה מחיר.