לוג’יטק הכריזה על מצלמת הרשת הראשונה בעולם עם יכולת צילום Full HD 1080p, התומכת בצילום וידאו באיכות גבוהה וצילום סטילס בחיישן של 10 מגה פיקסל עם עדשה של קרל-זייס. המצלמה, מדגם Pro C910 מגיע בעיצוב יוקרתי ובעלת מיקרופון כפול לאיכות גבוהה בזמן שיחה.

עוד הציגה לוג’יטק את דגם Pro C510, קומפקטית ומתקפלת המיועדת לנשיאה כך שניתן להסתובב איתה בכל מקום. למצלמה חיישן 8 מגה פיקסל ויכולת צילום וידאו ב-720p. דגם C310 ו-C270 כוללים חיישן 5 מגה פיקסל ו-3 מגה פיקסל בהתאמה, ויכולת צילום וידאו ב-720p. המצלמות מגיעות עם תוכנה המאפשרת העלאת תמונות ווידאו ישירות ל-FaceBook ו-YouTube בלחיצת כפתור, זאת יחד עם תוכנת Logitech Vid הידידותית לשימוש לשיחות בין משתמשים ב-HD.

יש לציין כי רוחב הפס בארץ אינו מאפשר ניגון של תכני HD ברשת האינטרנט, אך המצלמות יאפשרו למשתמשים הנוהגים לצלם את עצמם בוידאו] לצלם באיכות גבוהה. בעולם תוכלו למצוא אותם כבר עכשיו בחנויות במחיר $35 עד $120, ואצלנו בארץ מחירם ינועו בין 229 ש”ח ל-729 ש”ח החל מחודש ספטמבר.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.