אוזניות G635 לגיימרים

לוג'יטק (Logitech) הכריזה על סדרה חדשה של אוזניות מסדרת G שלה המיועדות לשחקנים וגיימרים, המספקות חווית שימוש עשירה בעת משחק במחשב או בקונסולה.

סך הכל השיקה לוג'יטק ארבעה דגמים חדשים – G332, G432, G635 ו- G935, המתאימים לרמות מחיר שונות ומשלבים סאונד איכותי וחווית שמע גבוה, לצד מספר של יכולות ותכונות המיועדות בעיקר לתחום הגיימינג.

הדגם המפואר בסדרה הוא G935 שגם פועלות באופן אלחוטי. אלה מספקות צליל היקפי 7.1 באמצעות זוג דרייברים 50 מ"מ ואקולייזר בהתאמה אישית. יש להן תאורת RGB המסוגלת להסתנכרן למתרחש על המסך ולשאר הציוד של לוג'יטק בטכנולוגיית LIGHTSYNC, מיקרופון מובנה מתקפל עם טכנולוגיית ביטול רעשים, כפורי בקרה ורפידות עור יוקרתיות. הסוללה המובנית מבטיחה עד 12 שעות שימוש. מחירן 849 שקלים.

Image result for G635

עוד השיקה לוג'יטק גם את דגם G635. אלה מציעים מאפיינים דומים ל-G935 רק שהן אינן אלחוטיות. יש להן את אותה תאורת RGB, כפתורי בקרה ומיקרופון מובנה. הן מתאימות לשימוש הן במחשב והן בקונסולות המשחק. המחיר המומלץ הוא 699 שקלים.

מלבד אלו, ברמות המחירים היותר נמוכות מציעה לוג'יטק את G432 המציעות גם כן צליל היקפי 7.1 וכן מיקרופון מובנה לצד כפתורי בקרה. דגם G322 הוא בסיסי ביותר, אך גם כן כולל כפתורי בקרה ומתאים לשימוש במחשב או בקונסולה. המחיר 399 שקלים ל-G432 ו-299 שקלים ל-G432.

כל האוזניות זמינות כבר עכשיו לרכישה במכירה מוקדמת.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.