לוג׳יטק (Logitech) הכריזה על MX Master 3, גרסה משופרת לעכבר שנחשב בגרסתו הקודמת לאחד המוצלחים בקטגוריה הביתית. החידוש העיקרי הפעם הוא מערכת אלקטרומגנטית המחליפה את גלגל הגלילה המכאני, המיוצר הפעם כולו ממתכת. זו הופכת את הגלילה לחלקה ומדויקת במיוחד, עם שני מצבי שימוש שונים: גלילה ״אין סופית״, או גלילה איטית ומדודה יותר עם תחושת ״חספוס״ שיוצרת מעין תחושת רטט בעת המעבר על שורות טקסט או דפים.

העיצוב שונה קלות כדי להפוך את העכבר לנוח וארגונומי עוד יותר, וחלק מהכפתורים נעו ממקומם על מנת שיהיה קל יותר ללחוץ עליהם. חיישן העכבר נותר כשהיה עם רזולוציית דגימה של 4,000 DPI, וה-MX Master 3 תומך בחיבור אלחוטי הן באמצעות המחבר הקנייני של לוג׳יטק, והן בחיבור Bluetooth סטנדרטי. ההטענה מתבצעת באמצעות חיבור USB-C, וניתן להמשיך ולהשתמש בעכבר תוך כדי טעינה. זמן הסוללה המובטח עומד על 70 ימים.

לצד העכבר, הכריזה לוג׳יטק גם על מקלדת חדשה בשם MX Keys. כאן מדובר בגרסה מוזלת למקלדת ה-Craft המוערכת, התומכת אף היא בטעינה דרך USB-C לזמן סוללה של עד חמישה חודשים ללא תאורת מקשים, וכ-10 ימים כאשר התאורה דולקת. חיישני קרבה ותנועה אמורים לכבות את המקלדת כאשר אינה בשימוש.

העכבר MX Master 3 והמקלדת MX Keys צפויים להגיע לחנויות בארה״ב בהמשך החודש, ומחיר כל אחד מהם עומד על 99.99 דולרים. לישראל יגיעו גם כן בהמשך.