חברת הציוד ההיקיפי לוג'יטק (Logitech) הכריזה על תוספת חדשה לסדרת העכברים שלה – MX Master 2S ו-MX Anywhere 2S, יחד עם תוכנה חדשה המאפשרת שימוש באותו עכבר במחשבים שונים.

העכברים האלחוטיים החדשים מהווים שדרוג ל-MX Master ו-MX Anywhere, שמציעים שיפור במערכת העקיבה Darkfield High Precision עם רמת דיוק של עד 4000 DPI. חיי הסוללה גם כן שופרו בשני הדגמים וכעת מבטיחה החברה זמן עבודה של 70 שעות, זאת בהשוואה ל-40 שעות בדגם הקודם.

MX Anywhare 2S הוא קטן יותר מהשניים ושוקל 106 גרם בלבד, מה שהופך אותו לנוח לנשיאה ולשימוש בדרכים. MX Master 2S יותר גדול ושוקל 145 גרם. בשניהם גלגלת עם כפתור להחלפה בין סוגי גלילה וכן שילוב של תנועה ימינה או שמאלה ככפתורים נוספים. בדגם הגדול יש גם כפתור גלילה צידי וכפתור דופן לשימוש כללי. עם התוכנה, ניתן להתאים אישית את כל הכפתורים לפעולות שונות כמו מעבר בין לשוניות בדפדפן, פתיחת מנהל המשימות, העתק הדבק מהיר ועוד.

אבל את עיקר תשומת הלב בהכרזה תפסה דווקא Logitech Flow. זוהי תוכנה חדשה המאפשרת למשתמש לעבוד עם כמה מחשבים הפועלים על גבי מערכות הפעלה שונות – עם אותו עכבר, כאילו מדובר במסך מפוצל. עם Flow ניתן לגרור קבצים במחשב אחד ולהעתיקם למחשב השני. באותו האופן נוכל להעתיק טקסט או תמונה ממסך אחד לשני.

קרא עוד:  אחרי שהשיקה מחדש את Galaxy Fold, סמסונג ביטלה את כל ההזמנות המוקדמות

כדי להשתמש ב-Flow, נדרש להתקין תוכנה בכל המחשבים. נכון להשקה, לוג'יטק תומכת במערכות הפעלה Windows ו-Mac OS ובעכברים החדשים שהוכרזו.

MX Master 2S ו-MX Anywhere 2S זמינים ברכישה מוקדמת במחיר של 99.99 ו-79.99 דולר בהתאמה. לארץ הם יגיעו במהלך חודש יוני, במחיר 599 ו-499 שקל בהתאמה. הדגמים הקודמים אגב, נמכרים מידי פעם במבצעים, למי שמחפש.