אוזניות חדשות מבית Logitech מביאות את חדר הקולנוע לזוג אוזניות בודד עם ה-G35. האוזניות, מסדרת G-serias, מיועדות גיימרים שבינכם וכוללות גם מיקרופון לשיחות ומשחקי רשת. כאמור זה רק למשוגעים שמוכנים להוציא 999 ש”ח עליהם.

עדכון: האוזניות בידנו! לסקירה המלאה.

לוג'יטק תשיק בישראל את ה – G35
אוזניות גיימרים עם תמיכה
ב- 7.1 ערוצים

לוג'יטק תשיק בישראל את אוזניות הגיימרים המובילות של החברה. אוזניות הגיימרים החדשות הן הראשונות של לוג'יטק המציעות איכות קול עם תמיכה ב- 7.1 ערוצים שמע. האוזניות הכוללות את הדור השני של טכנולוגית Dolby® Headphone מדמות חווית שמע "מחוץ לראש" כמו בחדר גדול. מבנה האוזניות המכסה את כל האוזן מצמצם את חדירת רעשי רקע מהסביבה, כך שניתן להתרכז במשחק ללא הפרעות.

אוזניות G35 כוללות גם מיקרופון עם טכנולוגית צמצום רעשים לשיחות VoIP ומשחקי רשת. המיקרופון של ה- G35 כוללות אפשרות לערבול קול למשחקים שונים ולתוכנות צ'ט פופולאריות. על האוזניות עצמן ממוקמים כפתורי שליטה על עוצמת השמע, השתקת המיקרופון והתאמה של צליל הסראונד. כדי ליצור התאמה טובה בין מבנה האוזניות לאוזניים ניתן להחליף את מסגרת האוזניות מבין 3 עיצובים שונים.

מחיר 999 ₪

תחילת שיווק- יוני/יולי

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.