לוג'יטק ממשיכה להרחיב את היצע המוצרים הנלווים לטבלים ומציגה שני מוצרים חדשים שישדרגו את השימוש בהם. המקלדת המתקפלת מיועדת לשימוש עם ה- iPad2, ומציע נוחות מבלי להתפשר על הניידות. קונספט הנוחות ללא וויתורים ממשיך עם הג'ויסיטק של לוג'יטק שפותח במיוחד עבור משחקים בטבלט.

 מקלדת מתקפלת

המקלדת החדשה שמבוססת על חיבור בלוטות' והינה בגודל מלא, פותחה על מנת לשמור על נוחות מבלי להכביד על קלילותו של הטבלט. המקלדת מתקפלת לתוך קייס קומפקטי אשר מתיישב בדיוק מתחת ל- iPad2. כאשר פותחים את הקייס ומוציאים את המקלדת, הקייס משמש מעמד לטבלט, בזוית המאפשרת הקלדה נוחה.  המקלדת נטענת באמצעות חיבור USB, ושומרת על סוללה באמצעות הדלקה וכיבוי אוטומטיים בעת ההוצאה וההחזרה לתוך הקייס.

מחיר: כ- 600 ₪. צפוי להגיע לישראל לקראת סוף השנה

הנאת הג'ויסטיק

ה- iPad2, המשמש רבים לצרכי עבודה, מתפאר גם בהיצע רחב של אפליקציות משחק. לצורך זה נועד הפיתוח הייחודי של לוג'יטק, המדמה את הג'ויסטיק הישן והמוכר, ומתחבר לכל משחק שיש ל- iPad2 להציע. הג'ויסטיק מתיישב על המסך בקלות באמצעות ווקום אשר מונעות שריטות בעת החיבור או ההסרה.

מחיר: כ- 100 ₪. צפוי להגיע לישראל לקראת סוף השנה

 

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.