יצרנית האביזרים לוג׳יטק (Logitech) הכריזה על מוצרים ראשונים של החברה בהם שולבה טכנולוגיית ה-LIGHTYSYNC, המסנכרנת בין תאורת המקלדת ורמקולים ובין המתרחש על המסך, ליצירת אפקט תאורה היקפית יוצא דופן. האפקט פועל גם בעת צפייה בסרטים, אולם כמובן שהשימוש העיקרי בו חווית משחק ריאליסטית ומהנה יותר ומפתחים אף יכולים אף ליצור אפקטים מיוחדים ולשלב אותם במשחקיהם.

המוצרים הראשונים הנהנים מהטכנולוגיה הם המקלדת G513 וזוג הרמקולים 2.1 מדגם G560. המקלדת, פרט למופע האורות המרשים, מציעה בחירה בין שני סוגי מקשים מכאניים, Romer-G Tactile ו-Romer-G Linear. הראשון מציע תגובה פיזית בולטת בעת ההקשה, בעוד שהשני אמור לספק חוויה ״חלקה״ יותר לאלו המעדיפים תחושה זו. שני סוגי המקשים נהנים לטענת לוג׳יטק מביצועים מהטובים ביותר בקטגוריה, לרבות קצב תגובה מהיר בעד 25 אחוזים מאלו של המתחרים.

המקלדת עשויה בחלקה מאלומיניום בתקן המשמש לייצור מטוסי קרב, יציאת USB לחיבור אביזרים נוספים, ומשענת רכה אופציונלית לכף היד. היא צפויה להגיע למדפי החנויות ברחבי העולם במהלך חודש אפריל 2018, ומחירה יעמוד על 149.99 דולרים.

סט הרמקולים מציע הספק של עד 240 וואט עם תמיכה באודיו בתלת מימד ו-DTS, סאב-וופר אקטיבי והצגת תאורה עד 16.8 מיליון צבעים. ישנה גם אפשרות לחיבור מכשירים ניידים ב-Bluetooth או בחיבור 3.5 מ"מ סטנדרטי. מחיר הסט הוא 199.99 דולרים.