עד שתקן ה-USB-C יהפוך לסטנדרט השולט בשוק, אם בכלל, משתמשים רבים עדיין נאלצים לחיות עם שתי אופציות הטענה שונות לסמארטפונים ולטאבלטים שלהם – לקוחות אפל משתמשים בכבל ה-Lightning ולקוחות שאר החברות משתמשים בכבל מיקרו USB לשם הטענה והעברת נתונים. מי ברשותו גם מכשיר אפל וגם מכשיר אנדרואיד, למשל, לא יכול להטעין אותם באותה הדרך ונאלץ להשתמש בשני כבלים שונים.

חברת LMcable מציעה כעת פתרון לבעיה הזו – כבל USB אחד ועמיד במיוחד ("פי 10 משאר הכבלים", לפי החברה), שבקצה השני שלו מחבר שמתאים גם לשקע ה-Lightning וגם לשקע מיקרו USB. צד אחד של המחבר מכיל את שיני ה-Lightning ומסוגל להתחבר לשקע ההטענה במכשיר אפל, ואילו צדו השני נכנס לשקעי מיקרו USB. מה שאומר שיש משמעות באיזה צד משתמשים, ורצוי לא להתבלבל.

יחד עם זאת, וזה חשוב, החברה מדגישה כי לא ניתן להעביר באמצעות הכבל נתונים למחשב למשל, וניתן להשתמש בו רק לצרכי הטענה בלבד באמצעות חיבור לכל מטען USB. בנוסף מדגישה החברה כי היא לא מתכוונת לרדוף אחר האישור של חברת אפל (MFi), כך שלא מדובר בכבל Lightning "רשמי".

החברה ניסתה לגייס רק 3,582 דולר והצליחה כבר להגיע ל-65,000 אלף דולר. מה שאומר שהפרויקט ייצא לפועל בחודשים הקרובים (משלוחים צפויים להתחיל באפריל), וניתן לרכוש את הכבל בעמוד הקיקסטארטר תמורת 21 דולר בצבעי כחול, שחור, חום או לבן.