כדי לצלם סרטון וידאו איכותי אנו נדרשים ללא מעט ציוד והשקעה, אולם המוצר הבא מבטיח כי נוכל לעשות זאת כמעט בלי מאמץ או ידע רב ובאמצעות מצלמה בודדת אחת: הכירו את Movi.

המצלמה הזעירה הזו מבטיחה כי ללא ידע מקצועי, ניתן לצלם סרטונים עשירים זאת באמצעות אפליקציה לטלפונים החכמים (iOS כרגע) המאפשרת למשתמש לשלוט באופן הצילום על ידי מגוון כלים כמו ביצוע תקריב (זום) לעצם או אדם כלשהו, לבצע חיתוך אזור מסוים במהלך הסרטון ושיטוט בזירת הצילום בעזרת יכולת העדשה להתכוונן לפי בחירת המשתמש והכל בשידור חי ובזמן אמת.

בנוסף לאפשרויות אלו, ב-Movi קיימים מנגנוני זיהוי פנים וגלאי תנועה המזהים את פניו של אדם בתמונה והמצלמה מסוגלת להישאר ממוקדת ולנוע בהתאם ובאופן אוטומטי. מנגנונים אלה יכולים להיות שימושיים כאשר הצלם מעוניין להתמקד באובייקט בתמונה או בקבוצת אנשים ומלבד זאת המצלמה מכילה גם חיישן זיהוי קול המסוגל לזהות דיבור (לדוגמה בהרצאה או מסיבת עיתונאים) ולהתמקד בו בצורה אוטומטית.

למצלמה חיישן המצלם באיכות של 4K, מיקרופונים ועדשת זכוכית בעלת טווח צילום של 150 מעלות ויכולת הזרמת וידאו לכל מקום ובאמצעותה, ניתן גם לשתף ישירות בהזרמה חיה (Streaming) או בזמן מאוחר יותר על ידי מכשיר הסמארטפון המקושר למצלמה. על אף העובדה שסוללת המצלמה יכולה להחזיק רק שעה של צילום, אביזרים מותאמים נוספים הניתנים לרכישה באתר החברה כוללים סוללת Li-Ion בעלת קיבולת של 12,000 מיליאמפר (mAH) ואורח חיים גדול יותר של 10 שעות צילום לאחר 5 שעות הטענה, חיבור Ethernet וקישורית LTE (לרשתות נתמכות) המבטיחים חיבור לרשת בכל זמן נתון.

מן הסתם שהמוצר הייחודי לא יכול עדיין להחליף סט מצלמה מקצועי, אך הוא יכול לשמש בצורה מעולה את אותם אנשים אשר רואים את עיסוק זה כתחביב, או את אותם עיתונאים מתחילים שרוצים משהו בסיסי שישמש אותם בהתחלה. מצלמה זו שימושית גם לאור הסיבה שהיא יודעת לתפעל את עצמה בצורה עצמאית ודורשת פחות עיסוק בזמן הצילום ובאותו הזמן גם לצלם סרטון מקצועי ואיכותי. החברה אמרה לאתר TechCrunch שהיא ככל הנראה תאפשר לכמה מצלמות לעבוד ביחד ולשלב ביניהן, אך אפשרות זו לא תהיה זמינה בהכרזה הקרובה.

Movi של Livestream תהיה זמינה לרכישה בחודש אפריל עבור מחיר של 399 דולר לגרסת ה-Pro עם האביזרים הנלווים ובמבצע השקה ניתן לבצע רכישה מוקדמת באתר החברה תמורת 199 לדגם הבסיסי.

https://www.youtube.com/watch?v=9PWQ__2nuf8