אייסר (Acer) מצטרפת לרשימת החברות שמשחררות טלפונים זולים המבוססים על Windows Phone 8.1, ובמיוחד בארצות הברית. החברה הודיעה שהיא מתכוונת להשיק את המכשיר הראשון שלה עם מערכת ההפעלה של מיקרוסופט (Microsoft) בתחילת יוני עם תג מחיר של 79.99 דולר בלבד.

התצורה של ה-Liquid M220 מתאימה לתג המחיר: מערכת על שבב Snapdragon 200 כפולת ליבות במהירות של 1.2 ג'יגה-הרץ עם 1 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-8 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון פנימי, ועם חריץ הרחבה לכרטיסי microSD, שמעליהם מסך בגודל 4 אינץ' בתצוגת WVGA.

המצלמה האחורית של המכשיר מציעה חיישן של 5 מגה-פיקסל והקדמית של 2 מגה-פיקסל, והסוללה היא בנפח עבודה של 1,300 מילי-אמפר/שעה.

כמו רבו המכשירים שיוצאים כיום לשוק עם Windows Phone 8.1, גם ה-Liquid M220 כבר מוכן ל-Windows 10 והוא יתעדכן בחינם ובאופן אוטומטי למערכת ההפעלה החדשה עם השקתה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.