לא רק אפל (Apple) בתחום שעוני היוקרה, כי גם LG חשפה את ה-Watch Urbane המוכר בגרסה המצופה בזהב 23 קארט עם רצועת עור ותג מחיר של 1,200 דולר.

רק 500 יחידות תייצר LG מהשעון המדובר, אשר מצויד “באבזם פריסה יוקרתי שהומצא על ידי לואי קרטייה ב-1910” כפי הנכתב בהודעה. רצועת השעון מיוצרות בעבודת יד בתהליך שלדבריה, כולל 50 שלבים שונים על ידי 30 בורסקים מנוסים, זאת כדי לספק רמת גימור גבוהה במיוחד.

" המוצרים הלבישים עומדים בפני עצמם ולא מדובר בעוד הרחבת מוצרים לסמארטפון ", אמר כריס ייא, סגן הנשיא וראש המחלקה השיווקית של LG Mobile Communications Company, "מיזוג של אומנות וטכנולוגיה הוא התפתחות טבעית של השעון החכם, שהופך לאביזר אורח חיים ולא פיסת חומרה בלבד. אנחנו חושבים שזה הכיוון הנכון לטכנולוגיה לבישה ואנחנו רוצים לעודד את השינוי הזה".

אם כל זה לא מספיק, היצרנית הקוריאנית ציינה כי “הזהב ה- 23 קראט חזק וקשה יותר מזהב 24 קראט, המשומש בתכשיטים וכבד יותר מזהב 18 קראט, המשומש בשעוני יוקרה מסורתיים.”

ה-LG Watch Urbane Luxe בעל חומרה זהה לדגם המקורי, הכולל כזכור מסך מגע עגול 1.3 אינץ’ ברזולוציה 320×320 פיקסלים המוגנת בזכוכית Gorilla Glass 3. השעון רץ על שבב Snapdragon 400 ומכיל זיכרון עבודה של 512 מגה-בייט, סוללה בהספק של 410mAh וחסינות למים ואבק בתקן IP67. הוא יושק כבר באוקטובר הקרוב, והמעוניינים יוכלו לעשות זאת כבר בחודש הבא בהזמנה מוקדמת. מזמינים?