אחרי שהביאה שלושה ממשחקי הסדרה מדור הקונסולות הקודם לדור הנוכחי, מביאה Rockstar את שתי הכותרים האחרונים מסדרת המשחקים המצליחה שלה שיצאו ל-PlayStation 2.

שני המשחקים אשר יגיעו ל-PlayStation Store ויהיו זמינים להורדה עבור ה-PlayStation 3 הם GTA Vice City Stories ו-GTA Liberty City Stories. שני המשחקים מתרחשים באותם ערים של GTA III (ליברטי סיטי) ו-GTA Vice City (וייס סיטי), כאשר שינויים קלים חלים במבנה העיר מכיוון שהמשחקים לא מתרחש באותן תקופות של המשחקים המקוריים. ב-Vice City Stories, למשל, אנו משחקים את ויקטור ואנס, אחיו של לאנס, חברו ה(לא כל כך)טוב של טומי וורצ'טי מ- GTA Vice City. המשחק מתרחש כמה שנים לפני העלילה של GTA Vice City, כאשר ויקטור מבלה את ימיו הראשונים, והלא כל כך מוצלחים, כחיל בצבא האמריקאי. מכאן, כרגיל, העניינים מתחילים להידרדר. גם ב-GTA Liberty City Stories אנחנו נכנסים לנעליו של טוני, בחור חדש בעיר שמנסה לרכוש כבוד בקרב משפחת הפשע הגדולה בעיר, אותה פגשנו כר ב-GTA III.

שני המשחקים יצאו ל-PSP הניידת של סוני ונחלו שם הצלחה, מה שהביא את החברה להוציא את המשחקים גם ל-PlayStation 2. בקרוב, גם בעלי ה-PlayStation 3 יוכלו להצטרף לחגיגה, ולקבל עוד שני משחקים נוסטלגיים מאחת הסדרות הטובות בעולם. שני המשחקים צפויים להיות זמינים בקרוב ב-PSN במחיר של 9.99$ לאחד, מחיר שווה ביותר בשביל פיסת נוסטלגיה שכזו, אם תשאלו אותנו.

קרא עוד:  דל חשפה קונסולה ניידת כמו Switch המריצה משחקי מחשב

לא מזמן הכריזה החברה גם על כך ששני המשחקים מסדרת משחקי המרוצים שלה, Midnight Club: Street Racing ו-Midnight Club II יעשו דרכם גם הם ל-PSN, זאת לצד Midnight Club: Los Angeles שפותח לדור הנוכחי של הקונסולות. (מקור)