מחיר מתחילה תערוכת IFA 2015 בברלין, והיצרניות כבר נמצאות עמוק בתהליך חשיפת המוצרים החדשים שלהן. LG, לדוגמה, מלבד על שעון היוקרה, הודיעה גם על מוצר חדש המיועד להפוך מכשירים ביתיים ישנים לחכמים.

SmartThinQ הוא חיישן המקושר למכשירים שונים בבית, ובאמצעות חיישנים שונים, הוא יוכל לשלוח התראות לנייד. כך לדוגמה, חיבורו למכונת הכביסה תודיע למשתמש כאשר הכביסה הסתיימה, שליטה במזגן ישן ללא יכולת בקרה מרחוק או בחיבורו למקרר ניתן יהיה לעקוב כמה פעמים נפתחת הדלת כאשר המשתמש אינו בבית.

"החברה רואה עצמה מחויבת להמשיך להוביל בתחום המוצרים החכמים עם המצאות כמו החיישן SmartThingQ שמעניק שיפור מהותי ופונקציונלי בחיי היומיום בעזרת היכולות הטכנולוגיות העומדות לרשותנו", אמר ג'ו סיונג-ג'ין, מנכ"ל LG Home Appliance & Air Solution.

המוצר המיועד לשוק ‘האינטרנט של הדברים’ (IoT) פועל בתקשורת אלחוטית (WiFi) ולפי פרוטוקול AllJoyn הנפוץ של ארגון Allseen Alliance. הוא כולל חיישני תנועה, מסוגל למדוד את טמפרטורת הסביבה, חיישני אינפרא אדום ועוד.

המוצר יוצג בתערוכת IFA 2015 בסוף השבוע הקרוב.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.