האם ה-LG G3 ייחשף בסוף החודש אנחנו לא יודעים בוודאות, אבל אנחנו מקבלים הצצה מוקדמת לקראת מה שאנו צפויים לראות. החברה חשפה ביפן את מכשיר ה-LG isai FL, אחד המכשירים הראשונים עם מסך Quad HD בגודל 5.5 אינץ’, אותו מסך שנאמר כי יגיע ל-G3.

המסך שברזולוציה של 2,560 על 1,440 מסוגל לספק צפיפות פיקסלים מרשימה של 538ppi ויחד עם מסגרת מאוד (מאוד) דקיקה, נראה כי הוא מכסה את רוב רובו של שטחו הקדמי. גם עיצוב המכשיר מזכיר את הקו של LG ונראה כמו מראה משודרג ל-G2 יחד עם כפתורי השליטה שבגב המכשיר אשר שונו במעט. תוסיפו לזה את שאר המפרט נראה כי קיבלנו מושג למה שנראה ב-27 למאי.

lg-isai-fl-2

ה-LG isai FL רץ על שבב ה-Snapdragon 801 מרובע הליבה (Krait 400) עם זיכרון RAM של 2GB. בגבו מצלמה 13 מגה פיקסל המסוגלת לצלם וידאו ב-4K, אחסון בפנח של 32GB וסוללה בהספק של 3,000mAh, ללא שינוי מהדור הנוכחי.

בעוד נראה כי מדובר בשדרוג קל+, ניתן להתרשם מהמסך בוידאו שבהמשך. יש לציין כי בדיווחים על ה-LG G3 נאמר כי ייתכן ויגיע עם שבב ה-Snapdragon 805 החזק יותר, לצד זיכרון של 3GB RAM. אם כי ישנן שמועות ש-LG תשיק את המכשיר יחד עם השבב החדש מתוצרתה.

קרא עוד:  רשמי: וואן פלוס תכריז על OnePlus 7 בחודש הבא

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.