חברת LG ביצעה בתערוכת MWC בברצלונה את ההדגמה המוצלחת הראשונה בעולם של שיחת voice-to-video על גבי רשת דור רביעי (LTE) באמצעות טכנולוגיה השייכת ל-LG עצמה. ההדגמה מאפשרת למשתמשים להחליף כאוות נפשם בין אופציית שיחת אודיו לאופציית שיחת וידאו באיכות גבוהה גם תוך כדי השיחה עצמה. כמו כן הוצגה יכולת לשיתוף אשר מאפשרת העברת קבצי וידאו על גבי רשת דור רביעי עוד בזמן היותם מוקלטים.

  תהליך ההמרה של קול-וידאו בטכנולוגיית ה-LTE של LG המבוסס על פרופיל IMS (IP Multimedia Subsystem) עבור שירותי שיחות וידאו, משמר בהצלחה את סטנדרט התעשייה של GSMA בהעברת נתוני וידאו וקול על גבי טכנולוגיית ה-LTE. חברת LG תשיק מכשירי סמארטפון לדור הרביעי בעלי אופציות המרת שיחות הוידאו במהלך 2012.

 "LG תמשיך להוביל בתחום ה-LTE על ידי פיתוח והצגת חידושים שצרכנים יכולים ממש להרגיש, לחוות ולהרוויח מהם", אמר ד"ר סיאוק פארק, נשיא חטיבת הסלולר והתקשורת של LG. "סקטור הדור הרביעי מתקדם במהירות עצומה וטכנולוגית המרת ה-voice-to-video שלנו נמצאת בעמדה הטובה ביותר לאימוץ על ידי כל סוגי התעשיות".

 בשנה שעברה LG הציגה בהצלחה את שירות ה- (VoLTE) Voice over LTE לשיחות וידאו. לפני הצגת טכנולוגיית הדור הרביעי, שיחות וידאו ב-HD בסמארטפונים היתה בלתי אפשרית, שכן רשתות 3G (דור שלישי) לא היו מסוגלות להתמודד עם כמות המידע במהירות הנדרשת לתכני וידאו באיכות גבוהה.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.