חברת LG לא מחכה לפתיחתה הרשמית של תערוכת האלקטרוניקה הבידורית, CES 2016, שתחל השבוע בלאס וגאס. לצד הכרזות על מוצרי בית חכם מתוצרתה, החברה מציגה את סדרת מסכי הטלוויזיה שהיא מתכננת להשיק השנה. בין המסכים ניתן למצוא גם מסך גדול מימדים של 98 אינצ'ים ובעל רזולוציית 8K. חברת LG שמה דגש נוסף על שיפור איכות התמונה וזאת באמצעות טכנולוגיות שונות.

דגם UH9800, אותה טלוויזיית 8K בגודל 98 אינץ', צפויה להגיע אל המדפים במחצית השנייה של 2016. ועד שזו תגיע, מציגה החברה מסכים בעלי תגי מחיר שונים ובגדלים מגוונים: 65, 75 או 86 אינצ'ים.

בנוסף לשימוש במסכי OLED, החברה מציגה שני דגמים שבהם היא עושה שימוש במסכי IPS. דגם UH9500 בגודל 65 אינץ' ודגם UH9550 שבגודל 86 אינץ' הם מסכים ובהם טכנולוגיות שבהן LG משתמשת בכדי לשפר את איכות התמונה תוך שימת דגש על רמת הניגודיות וניסיון להציג צבעים מדוייקים יותר. ה-UH9500 מציג מסך דק במיוחד (6.6 מ"מ) ורמקולים שפותחו עם Harman Kardon המתאימים אוטומטית את עצמת הקול לאופיו של החדר.

דגמים זולים יותר, UH8500 שבגודל 65 אינצ'ים וגם UH8550 שבגודל 75 אינץ', יספקו איכויות תמונה דומות לדגמים האחרים, אם כי עיצובם יהיה שונה.

שתי אסטרטגיות במקביל

"אנו החברה היחידה המציגה שתי אסטרטגיות המתמקדות גם במסכי OLED וגם במסכי IPS", אומר בריאן קוון, נשיא ומנכ"ל חטיבת האלקטרוניקה הבידורית של LG. "זו ההוכחה שאנו לא נותנים עדיפות של תצוגה אחת על חשבון השנייה", מוסיף קוון.

קרא עוד:  שאומי השיקה מסך IPS בגודל 23.8 אינץ' וברזולוציית FHD

טרם ידוע מה יהיה מחירם של הדגמים השונים, מתי ישווקו לחנויות והאם יגיעו לישראל. פרטים נוספים ייחשפו במהלך התערוכה ואנו נמשיך ונעדכן.

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.