המכשיר החדש של LG שהוצג בחודש ספטמבר האחרון בקוריאה תחת השם LG Class, מגיע כעת למערב בשם חדש – LG Zero. לא מדובר במכשיר דגל מתקדם אלא בסמארטפון ממוצע למדי, המיועד ככל הנראה לשוק הביניים אבל עם מבנה מתכתי.

LG Zero כולל מסך 5 אינץ' ברזולוציה צנועה של 720p, מעבר מרובע-ליבות (ככל הנראה Snapdragon 410), זיכרון 1.5 ג'יגה-בייט RAM ונפח אחסון של 16 ג'יגה-בייט שניתן להרחבה בעזרת כרטיס MicroSD. המפרט הבינוני הזה לא באמת מתחרה עם מכשירי הדגל של החברה בכל הקשור למהירות וכח חישוב – אך ב-LG מבטיחים שלפחות בתחום הצילום המכשיר הזה לא ייפול ממכשירים יקרים ממנו, ויכלול מצלמת 13 מגהפיקסל אחורית ומצלמת 8 מגהפיקסל קדמית שמשתוות למצלמות שב-G4.

כאמור, ה-LG Zero כבר הושק בדרום קוראה בספטמבר תחת השם LG Class, אך ההשקה הבינלאומית גרמה לחברה לשנות את השם ולהשיק אותו למעשה מחדש. הוא צפוי לעלות בסביבות ה-300 דולר ולהתחיל להיות זמין בשווקים שונים בעולם במהלך השבועות הקרובים. עדיין לא ברור מתי ואם הוא יגיע לישראל.

  • תגים
  • LG
-פרסומת-
תסריטאי, כתב טכנולוגיה, בלוג, גיימר. כתב בעבר ב-ynet, וואלה!, מאקו, ידיעות אחרונות, מעריב ועוד. כיום חוקר תרבות דיגיטלי ומשחקים דיגיטליים במכון כהן שבאוניברסיטת תל-אביב.