בזמן שאנו ממתינים להגעתו של Galaxy S8 Active, מגיעה LG ומשיקה טלפון מוקשח משלה: LG X Venture – אשר עבר לא פחות מ-14 בדיקות קשוחות שהופכים אותו לאחד החזקים שיש כיום.

X Venture לא זכה למסך הרחב של LG G6, אלא עיצובו בעל מראה יותר קלאסי. הוא נבנה לעמידות קיצונית לשימוש בחום וקור, חסינות למים ואבק עד לעומק של 1.5 מטר בתקן IP68, נפילה מגובה או רעידות ובכלל עבר בהצלחה 14 תקנים צבאיים MIL-STD 810G שונים.

הוא משלב גם כפתור צד ייעודי בעל השם הלא ממשק מקורי "QuickButton", אשר פותח את אפליקציית Outdoor Essentials. באפליקציה סט כלים רחב הכולל ברומטר, מצפן, מעקב אחר פעילות גופנית, דיווחי מזג אוויר, פנס והכל ביישום מרכזי אחד. אותו כפתור, הניתן אגב להתאמה אישית, מאפשר גם מעבר למצב בשימוש עם כפפות בלחיצה כפולה.

בעוד X Venture נחשב לעמיד, המפרט נותר בשוק הביניים. כך הוא מציע מסך בגודל 5.1 אינץ' ברזולוציית Full HD, שבב Snapdragon 435 של קוואלקום (Qualcomm), זיכרון עבודה 2 ג'יגה-בייט ואחסון פנימי 32 ג'יגה-בייט. יש גם מצלמה 16 מגה פיקסל וסוללה בהספק 4,100 מיליאמפר עם תמכיה בטעינה מהירה Quick Charge 2.0. מערכת ההפעלה היא אנדרואיד 7.0 עם ממשק המותאם של LG.

המוקשח של LG יימכר תחילה בארה"ב במחיר של 11 דולר בחודש במסגרת תוכנית שירות. הוא יופץ גם באירופה ובמזרח בשבועות הקרובים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.