חברת LG משיקה את הדור הבא של רמקולי העגינה: נוחים במיוחד, עם ביצועי אודיו איכותיים במיוחד ותכונות חכמות, במגוון רחב של דגמים שיספק את המאזינים חובבי הסאונד האיכותי. הרמקולים החדשים מצטיינים בעיצוב מתקדם המושך את העין, אשר ישדרג עיצוב של כל בית. רמקולי העגינה החדשים צפויים להגיע לישראל בתחילת יולי.

הדגם המוביל את הקו החדש הוא ה-ND8630, רמקול העגינה הכפול של LG שמציע למשתמשים מספר אפשרויות של קישוריות. הקו החדש כולל חיבור ישיר למוצרי אפל על ידי ה-"Lightning connector" החדש, וכן כולל חיבור פיזי ישיר למוצר של מכשירי אנדרואיד. חיבור ה-USB מאפשר לצרכנים ליהנות ממשחקים, לכתוב מסרונים או לבצע כל פעילות אחרת בסמארטפון או בטאבלט שלהם בעת שהרמקול משמיע את המוסיקה ואף טוען את המכשיר המחובר אליו.

ה- ND8630של LG מציע אפשרויות קישוריות מרובות ומשודרגות להזרמה אלחוטית. עם טווח מדהים של 100 מטר,  AirPlayמאפשר למשתמשי IOS להזרים מוסיקה ללא פגיעה באיכותה. בנוסף, טכנולוגיית AirDirect שלLG  מאפשרת ל-AirPlay לתפקד ללא צורך ללא צורך בחיבור ווי-פי. משתמשי אנדרואיד יכולים ליהנות מחוויית בלוטות' ידידותית במיוחד הודות להכללת Tag On, כאשר טפיחה קלה בלבד נדרשת כדי להפעיל מכשירים מותאמי NFC.

רמקול העגינה הפרימיום של LG מספק 80W של כוח שמע, הישג מרשים בהתחשב בממדיה הצנועים של היחידה. כאשר המשתמש משמיע מוסיקת רקע רכה, אלגוריתם הקול הדינמי מכוונן באופן עצמאי את רמת הבס והטרבל, אפילו אם הווליום נמוך מאוד. הודות ליישום ה- the apt-X audio codecה- ND8630 מספק צליל חם ומדויק בהזרמת מוסיקה דרך חיבור בלוטות'.

קרא עוד:  המפות של גוגל יציגו מד מהירות ויזהירו מפני סכנות בדרך

הקו החדש של רמקולי העגינה מעוצב בצורה גלילית ומרשימה, המזהה אותו באופן מיידי כחלק מסדרת מוצרי "design-forward" של החברה. ה-ND8630 מתגאה בגימור מתכתי וגימור לבן קלאסי. בנוסף, מנורת האווירה המוטמעת ברמקול מסייעת ליצור סביבה נעימה עם אפקטים של תאורה רכה הניתנת להתאמה קלה על ידי המשתמש.

"אנו גאים להציג את הסדרה החדשה של רמקולי העגינה, שמייצגים את האסטרטגיה של החברה להציע מוצרים שמשלבים יכולות טכנולוגיות מתקדמות לצד עיצוב מרשים", אומר זיו קוריצקי, מנהל השיווק של LG ישראל. "הדרישה לרמקולי עגינה בעלי אפשרויות קישוריות מגוונות מבוקשים מאוד כיום, והמוצרים הייחודיים שלנו מציעים את האיזון המושלם בין נוחות, פונקציונליות וסגנון".

בנוסף ל ND8630מציגה החברה גם את רמקולי העגינה הכפולה ה-ND853, הND5630  ו-ND5530. דגמי 2013 כוללים גם את הרמקולים הקומפקטייםND2530 ND2531 , ND1530, ו-ND1531. כל הדגמים מציעים הזרמה בבלוטות' וטעינת USB.

הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה.