האוזניות הפופולריות של LG, ה-Tone Infinim ייחשפו בדגם חדש בתערוכת 2016 CES. האוזניות מסוג In-Ear מציגות כזכור עיצוב מעניין במיוחד ומתהדרות באיכות שמע גבוה לצד נוחות משתמש משופרת.

Tone Infinim HBS-910 הוא הדגם החדש והיורש של HBS-900, אשר מלבד עיצוב רענן ואלגנטי יותר בגוף מתכתי, הקשת הרחבה מחביאה גם שיפור בחיי הסוללה לעד 14 שעות ניגון מוזיקה זאת בהשוואה לכ-6 שעות באוזניות המתחרות. יש גם את אחד הפיצ'רים שראינו בדגם הקודם כמו כבל חוזר ואיכות השמע של Harmon/Kardon בטכנולוגיית Quad-Layer Speaker Technology המשופרת, שלדברי LG היא מספקת חווית שמע יוקרתית עם איזון מושלם על כל טווח הצלילים ובס עשיר יותר המלווה בצלילים גבוהים ונקיים יותר.

מעבר לכל אלו, הן מצוידות גם במיקרופון כפול להשתקת רעשי רקע בזמן שיחה, כך הן מתמודדות טוב יותר עם רעשי רקע חזקים כמו שימוש במהלך הליכה ברחוב הומי אדם ועם אפליקציית Tone & Talk הזמינה לאנדרואיד, ניתן להשתמש ב-Voice Memo ו-Find Me המאפשרים ל-Tone Infinim להקליט שיחות ולאתר סמארטפונים אבודים.

lg-tone-infinim-hbs-910-lifestyle 2

"ה-Tone Infinim בגרסתן המקורית הציבו סטנדרט חדש לעיצוב אוזניות אלחוטיות" אמר צ'אנג סו-יון, סגן נשיא מכשירים אישיים חדשניים ב- LG Electronics. "יצרנו פתרונות שמע שמציעים סוללה שמחזיקה למספר ימים, נוחות על הצוואר גם כאשר האוזניות אינן בשימוש וקול פנטסטי. לכן אין זה פלא שסדרת האוזניות LG Tone Infinim נחשבת למובילה בעיצוב בקטגוריית מוצרים זו".