לא היה קל לאתר את השעון החדש של LG בין המוני הדוכנים של החברה בברלין, שכן רק שעון אחד שכזה מסתובב בין המבקרים, אחד מתוך 500 היחידות שיוצרו.

Watch Urbane Luxe הוא שעון היוקרה של LG, שעון חכם המבוסס על מערכת ה-Android Wear ומיועד למי שמוכן לשלם והרבה על איכות ויופי. הוא מצופה זהב 23 קארט, הנחשב לחזק לחזק וקשה יותר מאשר 24 קארט, יש לו תופסן מוזהב גם כן ורצועה מעור תנין המיוצר בעבודת יד במשך מספר חודשים.

ואיך זה מרגיש לענוד שעון כה יקר? גם ללא הציפוי המוזהב, הוא נראה יוקרתי מאוד וכבד יותר מאשר השעון המקורי של החברה שכבר הושק לפני מספר חודשים. העור נעים למגע ואיכותי מאוד. מבחנת המפרט, ה-LG Watch Urbane Luxe בעל חומרה זהה לדגם המקורי, הכולל כזכור מסך מגע עגול 1.3 אינץ’ ברזולוציה 320×320 פיקסלים המוגנת בזכוכית Gorilla Glass 3. השעון רץ על שבב Snapdragon 400 ומכיל זיכרון עבודה של 512 מגה-בייט, סוללה בהספק של 410mAh וחסינות למים ואבק בתקן IP67.

האם הייתם מוציאים סכום של 5,000 שקל (1,200 דולר לפני מיסים) על שעון חכם? אולי זה נשמע המון, אבל מעריצי אפל הוציאו סכום אף יקר יותר על גרסאות מצופות זהב של ה-Apple Watch. אז הכל יחסי בחיים.

 

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.