בהודעה שפרסמה LG מבשרת היצרנית כי המכשיר הבא שתשחרר החברה יגיע עם מסך בעל פאנל OLED בכל מסגרת קמורה מבלי ממש לציין על איזה מכשיר מדובר.

כשנשאר קצת פחות מחודש לאירוע החשיפה של ה-V30, לא קשה להסיק לאיזה מכשיר היצרנית הקוראנית מתייחסת. מבחינת LG מדובר בבשורה של ממש ולמעשה הפעם האחרונה שהחברה שיווקה מכשיר עם פאנל מסוג OLED היה ב-2015 עם מכשיר ה-LG G Flex 2.

עוד מצויין בהודעה כי המסך בעל פאנל ה-OLED יהיה בתצורת FullVision ביחס של 18:9, כך שה-V30 צפוי להמשיך את המגמה שהתחילה עם מכשיר ה-LG G6 שנחל כישלון יחסי במכירות. בשונה ממכשיר הדגל שהשיקה החברה בתחילת השנה, ה-V30 מצוייד בפנאל OLED קמור בדומה למכשירי ה-Galaxy S8 של סמסונג (Samsung), אם כי על פי התמונה שצירפה החברה נראה כי מדובר בתצורה קצת פחות 'דרמטית' והתמונה מזכירה יותר מסכים בקימור 2.5D בעל פאנל זכוכית עם פינות מעוגלות.

כרגע טרם ידוע אם כל מכשירי דגל של היצרנית מעתה והלאה יצוייד בפאנל ה-OLED, שנעשה בו שימוש במכשירי הטלוויזיה היוקרתיים של החברה ונראה שאת הפרטים המלאים נקבל באירוע החשיפה שיתקיים ב-30 באוגוסט בברלין.

 

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.