חברת LG הודיעה אתמול במסיבת העיתונאים הרשמית שלה בתערוכת MWC הנערכת בברצלונה על האסטרטגיה שלה לשנת 2012.

על פי דברים שהציג דניאל הרננדז מחטיבת הסלולר והתקשורת ב-LG אירופה, אסטרטגיה זו תיסוב סביב שלושה צירים מרכזיים: מהירות, תצוגה ועיצוב, שיובילו את הדרך לחיים חכמים יותר.

אחד המכשירים המעניינים ביותר הינו "ה- Optimus Vu  אשר ישפר את אורח החיים של כל אחד ואחד מאיתנו". המכשיר, שמצוייד בטכנולוגית דור רביעי ומסך IPS האיכותי משלב בעצם בין עיצוב של טבאלט לבין שימושיות של סמארטפון. מסך בגודל 5 אינטש ויחס של 4:3 משלב בין טכנולוגיה לצרכי היום יום של המשתמש. "ניתן גם לצלם תמונות איכותיות באמצעות מצלמת ה-8 מגה פיקסל האחורית, ולכתוב או לשרטט על התמונה עצמה בעזרת עט הסטיילוס ולשלוח לנמען". יצויין גם כי כל קבצי האופיס הנמצאים על המכשיר נפתחים באופן מושלם באמצעות אפליקציית ה-Polaris Office וכל זאת במהירות שיא תודות למעבד כפול הליבה 1.5 ג'יגה", אמר הרננדז.

אך גולת הכותרת של LG בתערוכה הינו מכשיר ה QUAD-CORE SMARTPHONE ה- Optimus 4X HD. הרננדז הציג את מעבד הקוואד-קור (ארבע ליבות) החדש של LG אשר יבטיח ביצועים מהירים כפי שלא נראו בעבר. "פתרונות  אלה ייושמו בכל מכשיריה של LG – בסמארטפונים ובטאבלטים", אמר הרננדז, והזכיר כי מכשיר כפול הליבה הראשון בעולם היה פיתוח של LG. "כיום, בין אם משתמשים במכשיר לצרכי עבודה או לצרכים אישיים, מעבד הכפול ליבה פשוט לא מספיק. לכן אנו גאים להציג את מכשיר ה-Optimus 4X HD. המכשיר מציג מהירות אדירה, תצוגה מרהיבה ושמירה על אורח חייה של הסוללה." מעבד ה-NVIDIA Tegra 3 הוא מעבד ה-1Plus-4  מרובע הליבות היחיד בעולם המתוכנן לתת ביצועים גבוהים בעבודה בפלטפורמת מולטימדיה, וביחד עם עם מסך True  HD IPS Display המציג צבעים חיים ואמיתיים והיחיד שיכול להעביר את חוויית השימוש של כל מחשב נייד לכף ידו של המשתמש. עוביו של המכשיר עומד על 8.9 מ"מ בלבד והוא מאופיין בעיצוב מחומרים מעולים וגימור איכותי.

בתחום התלת ממד הזכיר הרננדז גם כן מכשיר שהוצג בתערוכה בברצלונה רק בשנה שעבר, ה-Optimus 3D ולאחר מכן הציג את יורשו, ה-Optimus 3D Max. "מכשיר זה מאפשר בקלות לעבור מתכני דו ממד לתלת ממד. אלא שהפעם המעבד שלו חזק יותר – 1.2 ג'יגה. כמו כן, הוא דק יותר, 9.6 מ"מ בלבד, המסך שלו בהיר יותר – וכל זאת כדי לאפשר חוויית צפייה טובה יותר ללא משקפיים". מכשיר זה עושה צעד גדול קדימה בהרחבת עולם התלת ממד, שכן באמצעות השימוש בממיר המובנה, יכולים המשתמשים להמיר לתלת ממד את התוכנות Google Earth ו-Google Maps כמו גם מפות כבישים אחרות. יודגש כי חברת LG תיצור תכני תלת ממד חדשים, בנוסף לאלה שכבר קיימים במתחם ה-3D Zone בחנות ה-LG SmartWorld. גם במכשיר זה ניתן דגש על אלמנט העיצוב עם גוף דק יותר השוקל 148 גרם בלבד.

גם קו העיצוב החדש של LG, ה-L-Style, תפס חלק חשוב במסיבת העיתונאים. קו עיצוב זה משלב פרטים עדינים שמבדילים את מכשירי המובייל של LG ממתחריה מתוך הבנה שאלמנט העיצוב נמצא באופן קבוע נמצא במקום הראשון או השני מבחינת סדר העדיפויות לצרכנים בבואם לבחור מכשיר טלפון נייד. "הרעיון הוא להפוך את המכשירים לכמה שיותר דקים, כך שייראו כמו פריט עיצובי לכל דבר", אמר הרננדז, והוסיף כי "ה-L-Style משלב טכנולוגייה ממדרגה ראשונה עם עיצוב, כך שמשתמשים יוכלו להנות ממוצרים אלה. לאחר מכן הרחיב נציג LG על  פילוסופיית ליין ה-L-Style באומרו כי "היא מורכבת מחמישה אלמנטים: עיצוב פינות מודרניות לאחיזה נוחה, טכנולוגיה גמישה המאפשרת מראה דק, סידור אינטואיטיבי של מקשים, עיצוב הרמוני עם ניגודיות תוך שימוש בדגשים מטאליים, וצורה דקה המושכת תשומת לב". בתערוכה עצמה הוצגו שלושה מכשירי סמארטפון נוספים אשר עוצבו במראה ה-L-Stlye. הראשון הוא מכשיר ה-Optimus L3 בעל מסך בגודל 3.2 אינטש ומערכת הפעלה אנדרואיד בגרסת gingerbread ומיועד בעיקר למי שמחפש מכשיר חכם במחיר נוח מבלי להתפשר עם עיצוב המכשיר. שני מכשירים נוספים ה-Optimus L5 בעל מסך בגודל 4.0 אינטש, וה-Optimus L7 המציג מסך של 4.3 אינטש יריצו את מערכת ההפעלה Android 4.0 Ice Cream Sandwich. ה L7 מגיע עם גוף דק במיוחד 8.7 מ"מ בלבד מעבד מהיר של 1GHz ומצלמה 5MP עם פלאש LED.

בנוסף ציין הרננדז את חשיבות טכנולוגיית הדור הרביעי LTE באסטרטגיה זו. "בשנים האחרונות, LG השקיעה רבות בטכנולוגיית הדור הרביעי. LG, שהביעה את מחויבותה לטכנולוגיה זו בסמארטפונים החדשים, דורגה במקום הראשון מבין החברות בהשקעה בטכנולוגיה, עם יותר מ-7.9 מיליארד דולר. מכשירי הדור הרביעי של LG יופצו לכל השווקים בעולם, כולל אירופה, אסיה, המזרח התיכון ורוסיה ובעצם לכל האזורים בעולם".

לסיכום, אמר הרננדז, כי חברת LG  מאמינה ש"שילוב של מהירות, עיצוב, מעבדי ארבע ליבות וטכנולוגיית דור רביעי במכשיריה של LG יספקו לצרכן חוויית שימוש מעולה".

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.