חברתLG חשפה סדרת טלוויזיות מתקדמות חדשות בתערוכת IFA הנערכת בברלין. הסדרה כוללת את ה- CURVED OLED TV (מודל 55EA9800), את ה- GALLERY OLED TV(מודל 55EA880), הגרסא המשופרת של טלוויזיות ה- 84 אינץ ULTRA HD TV (מודל 84LA9800) ואת טלוויזיות ULTRA HD55 ו 65 אינץ (סדרת LA9650).

טלוויזיית 77 אינץ' הקעורה בטכנולוגיית ה- OLED – הגדולה בעולם
הטלוויזיה נבנתה בטכנולוגיית ULTRA HD OLED והיא בעלת מסך קעור בגודל 77 אינץ'. ה- CURVED OLED TV היא דקה במיוחד- רק 4.3 מ"מ (0.17 אינץ) ושוקלת רק 17 ק"ג. העיצוב שלה כולל מעמד קריסטל כמעט שקוף, רמקולים הפונים קדימה, המשולבים בהיחבא במעמד הקריסטל ומספקים שמע אודיו חלק באיכות גבוהה בטווחי התדרים האמצעיים-גבוהים.

טלוויזיית ה -77 אינץ' בטכנולוגייה ULTRA HD OLED היא נכון לעכשיו הגדולה בעולם מסוג OLED. היא גם נחשבת למתקדמת ביותר כיום מבין טלוויזיות הדור הבא של LG. העיצוב הקעור דמוי IMAX של המסך מתאפשר הודות לטכנולוגיית ה- WRGB OLED, המכסה לחלוטין את שדה הראייה של הצופה, תוך שמירה על דיוק צבעים וללא קשר לתאורה ולזווית הצפייה. הטלוויזיה כוללת את טכנולוגיה יוצאת הדופן של LG – WRGB OLED יחד עם ULTRA HD – המאפשרת הפקת יחסי ניגודיות אינסופיים של שחור עמוק יותר ולבן בהיר יותר מהתצוגה וכן רזולוציה פי ארבעה יותר מאשר בתצוגה הקונבנציונאלית RGB בטלוויזיה רגילה בטכנולוגיית FULL HD.

קרא עוד:  בקריסה: מכירות הטלפונים של LG צנחו ב-40%

טלוויזיית ה- CURVED OLED TV זמינה בדרום קוריאה, ארה"ב וגרמניה, מסמנת את תחילתו של עידן חדש בתחום הבידור הביתי. הטלוויזיה היא ממשיכת דרכה של טלוויזיית ה- 55 האינץ' של LG, שהושקה באופן פומבי רק שמונה חדשים קודם לכן בתערוכת האלקטרוניקה בלאס ואגס.
"חברת LG גאה להיות החברה הראשונה שהשיקה באופן מסחרי טלוויזיה בטכנולוגיית OLED. אנו מכוונים גבוה עם הטלביזיה בטכנולוגיית ULTRA HD OLED עם המסך העקמומי," אמר Havis Kwon, נשיא ומנכ"ל של חטיבת הבידור הביתי של חברתLG . " טלוויזיית 77 האינץ' היא הוכחה לכך לעולם לא נפסיק לדחוף את גבולות המחקר והייצור על מנת להגיע למוצרים חדשים."

ULTRA HD TV – איכות התמונה החדה ביותר
טלוויזיית ה- Ultra HD של LG מספקת שילוב חזק של איכות תמונה מרשימה, פי 4 מהרזולוציה של טלוויזיית Full HD ואיכות קול גבוהה. בעקבות כניסתה של ה- 84 אינץ' וטלוויזיות הפרימיום הראשונה בעולם 55 אינץ ו- 65 אינץ', ה- ULTRA HD TVs (סדרה LA9700), חברת LG חושפת בתערוכה טלוויזיות במחירים זולים יותר של 55 ו 65 אינץ' (סדרת LA9650) וגרסה משודרגת של ה- ULTRA HD TV (84LA9800) . 84 אינץ'.

שתי הסדרות LA9650 ו LA9700 מכילות מפענח מובנה (video coding ביעילות גבוהה) HEVC, שיכול לנגן תכני Ultra HD ישירות מהכונן USB, הראשון בתעשייה. בזכות מנוע ה- Tru-ULTRA HD של LG, טלוויזיות אלה יכולות לשדרג כל סוג של תוכן באיכות סמוכה של UHD בכדי לספק איכות תמונה Ultra HD עם זווית צפייה 178 מעלות ותמונות חדות ללא טשטוש. סדרת ה- LA9700 הולכת צעד אחד קדימה עם תאורה אחורית NANO FULL LED לעקביות ניגודיות, בהירות וצבע משופרת.

קרא עוד:  אפליקציית Apple TV זמינה בישראל - גם בטלוויזיות סמסונג

בנוסף, יחידת ה- LA9700 מצוידת בערוץ 4.1, מערכת שמע 50W עם רמקולים גולשים הפונים קדימה, בעוד שטלוויזיות ה- LA9650 מגיעות עם רמקולים מותקנים בצידי המסך. טלוויזיית ה- 84LA9800 כוללת ערוץ 2.2, מערכת שמע עם רמקולי 310W בשני הצדדים של המסך המספקים לחוויית איכות קולנוע אמיתית.

מבקרים בביתן LG בתערוכת IFA 2013 יהנו מיצירות אמנות של אמנים כמו Romero Britto ו Yang-min Ha אשר יוצגו במסכי ה- ULTRA HD TVs של LG. השילוב של אמנות וטכנולוגיה באה לידי ביטוי בצורה מושלמת בערך טלוויזיות הדור הבא של LG בתערוכת IFA של השנה.

"אנו מרגישים שה- IFA 2013 היא ההזדמנות המושלמת כדי להראות לאירופה ולשאר העולם עד כמה אנו מחויבים להוביל את שוק הטלוויזיות בדור הבא" אמר Havis Kwon נשיא ומנכ"ל חטיבת הבידור הביתי של LG. "זוהי נקודת גאווה שהצלחנו להביא את ה- CURVED OLED TV ואת ה- ULTRA HD TV לשוק לפני המתחרות ואנו נמשיך להרחיב ולשפר את התעשייה שלנו כמובילים בטכנולוגיית הטלוויזיות."

הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.