לאחר פרשת ה-Bendgate מספר שתיים בו הוכח גם מכשיר הדגל החדש של סמסונג את אי עמידותו בלחצים פיזיים, עכשיו תורה של יריבתה מצפון, היצרנית LG, לצחוק על הפרשה.

בתמונה שהעלתה זרוע של החברה המקושרת כפי הנראה ליצרנית הקוריאנית ונמצאת בירדן, נראה מכשיר ה-G Flex 2 אותו השיקה החברה לא מזמן מלווה בכיתוב "Some curves just make sense" (בתרגום: יש עיקולים שפשוט הגיוניים), וההאשטאג Bendgate# שכבר הפך לסמל ברשת אודות המכשירים המתעקמים. ניתן לשער כמובן כי LG מתכוונת וודאי לפרשת הגלקסי 6 אדג' המתקפל, על אף שסמסונג כבר העלתה וידאו משלה ובכך הגיבה למעשה לפרשה שמסעירה את הרשת ביומיים האחרונים.

זוהי אינה הפעם הראשונה בה LG מלגלגלת על יריבותיה מצפון ומדרום. לפני מספר חודשים כשהחלה פרשת ה-Bendgate הראשונה, אז נטען שמכשיר האייפון 6 פלוס התקפל בכיסם של המשתמשים, פירסמה היצרנית מספר ציוצים ברשת המיקרו-בלוגינג החברתית טוויטר, בהם הציגה את מכשיר האייפון 6 פלוס באור שלילי ופארודי למדי. גם אז LG בחרה להאדיר את שמו של המכשיר הראשון בסדרת ה-G Flex כשטבעה את המשפט "Our phone dosen't bend, it flexes…on purpose". (המכשיר שלנו לא מעקם, הוא מעוקל. בכוונה) גם סמסונג באותה תקופה כמובן לא נשארה חייבת, ובחרה להאדיר את מכשיר הגלקסי אדג' הראשון עם המשפט: Curved. Not bent (מעוקל. לא מתעקם).

ניתן להסיק מהפרשה כי אף יצרנית או חברה לא נשארת חייבת אחת לשנייה, או כפי שאומר מטבע הלשון המפורסם :"צוחק מי שצוחק אחרון".

קרא עוד:  משחקי ה-ROG: אסוס תהיה הראשונה להשתמש ב-+Snapdrgaon 855 בטלפון המשחקים שלה

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.