חברת LG הודיעה היום כי תציג בשבוע הבא בתערוכת האלקטרוניקה "IFA" השנתית הנערכת בברלין טכנולוגיית Mobile ראשונה מסוגה בעולם, באמצעותה יוכל מכשיר הסלולר של LG להמיר תצוגת משחקים בדו ממד לתלת ממד בלחיצת כפתור. טכנולוגיה זו תהיה זמינה במכשיר ה- LG Optimus 3D החל מחודש אוקטובר הקרוב.

 ממיר משחקי התלת מימד יעמוד לרשותם של משתמשי סלולר וגיימרים, וגם לרשותם של מפתחי משחקים אשר יוכלו להציג משחק דו מימדי קיים בגירסה תלת מימדית ללא השקעה רבה בכח אדם, כסף או זמן.

 "ממיר המשחקים שלנו מהווה פריצת דרך בתעשייה", אמר ד"ר ג'ונג-סאוק פארק, נשיא LG. "משחקי מובייל הינם טרנד המתפתח במהירות ו-LG נחושה להיות חוד החנית בתחום זה", הוסיף.

 ברגע שמשתמש פותח משחק דו ממדי, הממיר סורק אותו באופן אוטומטי ובודק אם המשחק מופיע ברשימת המשחקים המותאמים בצורה אופטימלית להמרה לתלת מימד. אולם, אם המשחק לא מופיע ברשימה זו, עדיין ניתן להמיר אותו לתלת ממד על ידי שינוי ידני של הגדרות המשחק. כמו כן, בכל עת יהיה ניתן לחזור ולשחק בדו מימד.

 "הרחק מהיותו גימיק, ממיר משחקי התלת מימד מזהה באופן אוטומטי מידע אודות העומק אשר מבוסס על מרחק האובייקטים ומפריד את גרפיקת הדו מימד לכל עין בנפרד ברצועות אנכיות", מסביר ד"ר הנרי ניהו. "הממיר משתמש במידע הקיים אודות העומק ומייצר שני אובייקטים שונים – אחד בקדמת המסך, ואחד ברקע. בשלב האחרון בכדי להפריד ולהציג לכל עין את התמונה המיועדת לה בצורה פיזית, קיים סרט דק הנקרא Parallax Barrier אשר מבצע את הפרדה וגורם לאשלייה של עומק ויזואלי".

קרא עוד:  שאומי תשיק בקרוב את Redmi 7A למי שרוצה טלפון קטן

 יצויין כי עד חודש אוקטובר יוגדרו כ-50 משחקים שיהיו ניתנים להמרה, ולהם יתווספו 50 משחקים נוספים עד סוף השנה.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.