אם לא שמתם לב אנחנו מתקרבים בצעדי ענק לתערוכת האלקטרוניקה הגדולה בארה"ב, CES 2016, וזה בערך הזמן של השמועות הרבות להגיע.

דיווח מקוריאה טוען כי LG לא עובדת על הדור השלישי לסדרת G Flex והוא לא יוכרז יוכרז ב-CES השנה, זאת בניגוד לשנה הקודמת בה היא הכריזה על הדור השני בתערוכה. המכשיר בעל המסך הקעור המצויד במסך בטכנולוגיית OLED גמיש נחשב לזן מיוחד בנוף המכשירים אשר מלבד גמישותו הייחודית, גם הגב בעל ציפוי המסוגל לתקן את עצמו במקרה של פגיעה או שריטה קלה.

במקומו, LG מתכננת ליצור ליין חדש של מכשירים שבראשם ה-V10 עם המסך המשני שהושק בחודש שעבר וכפי הנראה זו תמשיך להציג שני דגמי דגל בשנה הבאה, כך ש-G5 יראה אור בחודש מרץ-אפריל ודגם מסדרת V עם התוספות המיוחדות יוכרז בספטמבר-אוקטובר.

אם כבר ב-G5 עסקינן, הדיווחים לגביו כבר מתחילים להתבסס. בין היתר לא נופתע לשמוע שהוא יכלול את שבב ה-Snapdragon 820 לצד מסך 5.5/5.6 אינץ' Quad HD, מצלמה של 21 מגה פיקסל עם חיישן גדול ועוד מצלמה 8 מגה פיקסל קדמית, 3 ג'יגה-בייט של זיכרון RAM וסוללה של 3,000mAh.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.