במסיבת העיתונאים ערכה LG במסגרת תערוכת CES 2018 שנערכת בלאס ווגאס, חשפה החברה פלטפורמה חכמה המכונה ThinQ AI עם סדרת מוצרים המיועדים לשימוש בבית ובתעשייה.

LG ThinQ AI היא פלטפורמה מבוססת אינטליגנציה מלאכותית שתשלב בין שלל מוצריה השונים אשר תוכל ללמוד את צרכי הלקוח. כך לדוגמה המזגן החכם יוכל לשנות את הטמפרטורה בהתאם לאופי השימוש האישי שלנו. השואב הרובוטי יוכל לזהות מהו המכשול הנמצא לפניו בין אם זה שולחן או בעל חיים. המערכת גם תשולב במסכים חכמים, או אפילו ברובוטים הנועדו לשירות שיוצגו גם גם השבוע בתערוכה.

כך לדוגמה מקרר ה-Instaview ThinQ AI משלב מסך גדול על אחת הדלתות ומאפשר לבצע מעקב אחר מוצרים פגי תוקף, להוסיף מוצר לרשימת הקניות ולהציג מתכונים ועוד. בגדים ישלבו שבב NFC שיוכלו להורות למייבש מהי התוכנית הטובה ביותר לבגד, זאת כדי לא לפגוע בבד.  כל המוצרים החדשים כוללים זיהוי מקדים לתקלה במכשיר ולהעביר את הפרטים ישירות למרכז השירות עוד לפני שהלקוח כלל מודע לבעיה.

LG’s smart kitchen products such as the InstaView™ ThinQ refrigerator, the EasyClean(R) oven range and QuadWash™ dishwasher, maximize efficiency and ease to allow more quality time at home.

"המטרה שלנו היא לספק את פלטפורמת ה-AI החזקה ביותר בשוק לצרכנים על ידי שילוב של מספר אלמנטים במוצרים שלנו בין אם אלו חיישנים שונים, אפליקציות הלומדות את המשתמש וגם שימוש במסעיית וירטואלית כמו Google Assistatn", אמרו בחברה.

LG גם הרחיבה את שיתוף הפעולה שלה עם גוגל (Google) והמסייעת Assistant. כך לדוגמה במוצרי החברה ניתן יהיה לשלוט דרך הרמקול החכם  ThinkQ החדש שחשפה השבוע כמו לבקש המסייעת שתנגן סרטון וידאו ישירות בטלוויזיה, או שתשלוט במזגן לא משנה באיזה חדר בבית.

קרא עוד:  ועכשיו הפרטים: מה יש בתוך מעבדי ה-Snapdragon החדשים

Google Assistant בטלוויזיות תאפשר לבצע שאילתות ממש בדומה לקיים בטלפון כמו לצפות בתחזית מזג האוויר, לקבל מידע על תוצאות ספורט בזמן אמת, לצפות בתמונות מ-Google Photos ועוד. ניתן גם לשלוט דרכה בשלל המוצרים החכמים של החברה רק בפקודה קולית דרך המיקרופון המשולב בשלט הרחוק.

כל המוצרים יושקו במהלך 2018.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.