עכשיו זה כבר לא סוד: LG תכריז רשמית על מכשיר ה-G3 באירוע שיתקיים בסוף החודש הקרוב, כך חושף סרטון טיזר נוסף שהועלה לחשבון החברה ב-YouTube.

בסרטון החדש LG לא משאירה מקום לספק לגבי זהותו של המכשיר או מתי הוא ייחשף, שכן בפרטי הסרטון ובסופו נרשם תאריך ה-27 למאי כתאריך החשיפה הרשמי, באירוע שייתרחש במקביל במספר מדינות בעולם.

נראה כי במכשיר החדש LG שמה דגש בעיקר על העיצוב ואיכות החומר ובמספר זויות שצולם ה-G3 בסרטון הוא נראה מעניין ומרהיב. החברה החליפה את הכיסוי הפלסטיק בגב מסגסוגת אלומיניום בטקסטורה מוברשת בדומה ל-HTC One, על זה גם רומז המבט החטוף של גב המכשיר לצד נסורת המתעופפת בתמונה לפני כן.

מלבד זאת ניתן לראות כי כפתורי השליטה שבגב המכשיר עברו עיצוב מחדש למראה יותר סולידי וקטן, למעשה הם זהים לתמונות של הגרסה היפנית שנצפו ברשת בשבוע שעבר וכי עדיין לא ברור מהו החיישן הנוסף הממוקם משמאל למצלמה. אם כבר מדברים על המצלמה, בצילום נוסף נראה מייצב התמונה האופטי בפעולה, ייתכן שיביא גם שיפורים שונים נוסף על חיישן ה-13 מגה פיקסל.

השמועות כזכור אומרות כי ה-G3 יכלול תצוגה בגודל של 5.5 אינץ’ וברזולוציית QHD של 2560 על 1440, שבב Snapdragon 801 או 805 וזיכרון של 3GB RAM. החשיפה כאמור תתרחש בעוד שבועיים בדיוק.

קרא עוד:  גוגל תכריז על מכשירי ה-Pixel החדשים ב-7 במאי

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.