אחד המכשירים הראשונים שהציגה LG השנה הוא Stylus 2, אשר שהוכרז מספר ימים לפני שנפתח כנס המובייל בחודש פברואר האחרון. היום הודיעה LG כי היא משיקה את המכשיר בישראל והוא ישווק בכל המפעילות הסלולריות וברשתות השיווק הנבחרות ומחירו המומלץ לצרכן יחל מ-1,299 שקל.

מדובר בפאבלט גדול ממדים, עם מסך של 5.7 אינץ' ברזולוציה של 1280 על 720 פיקסלים, זאת ואולי בעיקר לחובבי השימוש בעט סטילוס דיגיטלי המשולב עם אפליקציית פתקים ותזכורות. הוא מבוסס על שבב מרובע ליבות Snapdragon 410 יחד עם זיכרון עבודה (RAM) של 2 ג'יגה-בייט ואחסון פנימי של 16 ג'יגה-בייט עם אפשרות הרחבה.

למרות גודלו, הוא שוקל רק 145 גרם ועוביו 7.4 מ"מ, הנחשב לדק בהשוואה לקודמיו ובדומה לשאר מכשירי LG, כפתור הבית ממוקם מאחור לצד כפתורי עוצמת השמע ומצלמה של 13 מגה פיקסל ו-8 מגה פיקסל קדמית, והסוללה, הניתנת להחלפה, בעלת הספק של 3,000 מיליאמפר/שעה. יש גם מקלט רדיו דיגיטלי (DBA), תמיכה בתקשורת דור רביעי LTE והוא רץ על מערכת האנדרואיד 6.0 עם הממשק המותאם של LG.

LG Stylus 2 יגיע כאמור, כבר החודש לחנויות בישראל.

https://www.youtube.com/watch?v=gAScMfQ5Z0Q

LG Stylus 2

ה-LG Stylus 2 הוא פאבלט גדול עם מסך של 5.7 אינץ' 720p. הוא מצויד בעט דיגיטלית מובנית, רץ על שבב מרובע ליבות Snapdragon 410 המשולב עם 1.5 או 2 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה, מצלמה של 13 מגה פיקסל וסוללה 3,000mAh. הוא רץ על מערכת האנדרואיד 6.0 עם ממשק מותאם.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.