הטלוויזיות החכמות הפכו כבר סטנדרט בסלון, והנה ח.י, נציגת  LG בישראל משיקה את ליין דגמי 2012 של סדרות הטלוויזיות החכמות עם טכנולוגיית תלת מימד והשלט החכם.

הטלוויזיות בגדלי 42 אינצ' ומעלה מבוססות על טכנולוגיית LED, LCD ופלאזמה ומספקות מגוון אפליקציות ותכנים ייעודיים, גלישה בדפדפן מלא תומך פלאש ועוד. במסך הבית החכם בטלוויזיה ניתן לנהל ולצפות בכל התכנים האישיים בין אם זה דרך WiFi או בחיבור כונן אחסון חיצוני בחיבור USB. ישנם מגוון אפליקציות שונות ובלחיצת כפתור ניתן לראות כל התוכן והשירותים שטלוויזיית ה-SMART מציעה כמו אפליקציית החדשות של וואלה!, צפייה בסרטונים ב-Youtube, לצפות באלבום התמונות האישי ב-Picassa, לכתוב סטטוסים על גבי הקיר ב- Facebook ועוד.

בנוסף מאפשרת הטלוויזיה שליטה דרך מכשיר הסמארטפון באמצעות אפליקציית LG Remote וכן אפשרות לחבר מקלדת אלחוטית, כך שהקלדת טקסט לטלוויזיה, הופכת לקלה ולפשוטה יותר, בדיוק כמו במחשב הביתי.

כמו כן, קיים מרכז שיתוף חכם : Smart Share Plus, המאפשר ניווט וגישה לתכנים שונים המאוחסנים במכשירים אלחוטיים המחוברים לרשת הביתית; WiFi Screen Share המאפשר שיתוף וחיבור אלחוטי בין מסך הטלוויזיה למכשירים אלחוטיים הזמינים ברשותך דוגמת סמארטפון או טאבלט.
WiDi (Wireless Display), רכיב התקשרות מהפכני של Intel המאפשר חיבור אלחוטי בין המחשב הנייד או הסמארטפון לבין המסך, ללא צורך בכבלים או ברשת אלחוטית זמינה (רק עם מחשבים ניידים הכוללים תמיכה ב WiDi.

קרא עוד:  בחודש הבא: LG תכריז על טלפון עם 3 מסכים

2ND Display היא אופציה המאפשרת צפייה בתוכן הנצפה בטלוויזיה במקביל לצפייה במכשיר הסמארטפון או הטאבלט מכל מקום ובטווח הרשת האלחוטית.
תכונות נוספות בסדרת הטלוויזיות החכמות כוללות: Mobile HD Link באמצעותו ניתן לחבר, לטעון ולצפות בתכנים מהסמארטפון על גבי מסך הטלוויזיה בעזרת חיבור ייעודי המאפשר גם לשלוט על פעולות בסיסיות בעזרת השלט החכם. ומנגנון החלקת תמונה – MCI, אשר מעבד תמונה תוך האצת קצב רענון המסך וסיפוק תמונה בהירה יותר וחלקה יותר, ובכך תורם לשמירה על בריאות העיניים.

דגמי ה- LED של ליין הטלוויזיות החכמות החדשות של LG מחולקים ל- 3 סדרות: סדרת LM860Y הניתנת לרכישה בגודל 55", סדרת LM671Y הניתנת לרכישה החל מגודל "42 וסדרת LM620Y הניתנת, גם היא לרכישה החל מגודל "42. על הטלוויזיות ניתנות 3 שנות אחריות VIP וניתן להשיג אותן ברשתות השיווק ובחנויות המורשות במחיר של החל מ 6,690 ₪ לטלוויזיה בגודל "42.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.