תקלת הסוללות ב-Galaxy Note 7 התרחשה אומנם במספר מקרים קטן מאוד ביחס לכמות המכשירים שהופץ ללקוחות, אבל החשש שהותירה התקלה בקרב צרכנים של סמסונג בפרט ובשוק בכלל הוא רב. בשל כך ולרגל השקתו של LG V20, היצרנית LG הכניסה עיתונאים למקום הכי סודי שלה, למפעל שבעיר פיונגטיק (Pyeongtaek) שבדרום קוריאה, היכן שמבוצעים הבדיקות והפיתוח למכשיריה.

כך לדבריה, V20 עובר במהלך הפיתוח 60,000 בדיקות שונות, בניהם בדיקת נפילה מגובה של  1 מטר, עמידות גוף המכשיר מפני לחץ, שריטות ועוד. חלק מהבדיקות מבוצעות כדי לעמוד בתקן MIL-STD-810G המחמיר, כל זאת במעבדות של החברה.

LG V20 Test

LG אומרים כי במתחם פארק היא מסוגלת לייצר כ-40 מיליון מכשירים מידי שנה, ובמפעל זה עד 5,000 מכשירים מידי חודש וכיום הוא אחראי לייצור LG V20 שיושק בתחילת חודש הבא בישראל. "רובוטים או מכונות לא יכולים להחליף את כל תהליך היצור שכן מדובר בתהליך רגיש ובדיקות הדורשות בחינה מדוקדקת של בני אדם", אמרו בחברה.

בתוך כך משתמש היוטיוב (YouTube) המפורסם JerryRigEverything מעמיד למבחן את LG V20. שריטות, שריפת המסך וגם ניסיון לעקם בכח את המכשיר הן רק חלק מהבדיקות, שאת חלקן הוא הצליח לשרוד בגבורה.כך במבחן הכיפוף נראה כי ה-V20, למרות כי הוא מיוצר ממתכת, גמיש יותר והצליח שלא להתעקם. לעומת זאת, זכוכית המצלמה וחלקי הפלסטיק בחלק העליון והתחתון נשרטים בקלות יחסית.

קרא עוד:  מבחן עמידות ל-Galaxy Z Flip: מסך הזכוכית עדין כמו פלסטיק

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.