המבנה הקעור של מסך ה-G Flex של LG אינו התכונה המיוחדת היחידה של המכשיר. לא פחות מעניינת, על נייר, היא חיפוי הפלסטיק האחורי של המכשיר שלפי החברה יודע ל-'רפא' את עצמו במקרה של שריטות קלות.

כולנו מכירים את התופעה: הטלפון נראה נהדר כשהוא יוצא מן האריזה אך לאו לאט מצטברות על גבו שריטות שנובעות משימוש יומיומי. ב-LG מעוניינים כי גוף שהמכשיר דווקא יישאר נקי כמו ביום שהוא יצא מהקופסה.

בעמוד ה-יוטיוב (YouTube) של החברה עלה סרטון אשר מציג זוג מכשירים אשר עוברים מבדקי שרידות. בצד ימין ניתן לראות את ה-G Flex עם ציפוי הפלסטיק העמיד לשריטות ובצד שמאל מכשיר ללא ציפוי שכזה. כפי שניתן לראות לאחר 2 דקות גב מכשיר ה-G Flex 'מחלים' והשריטות עליו נעלמות בעוד המכשיר בצד השני נותר שרוט. בסרטון חוזרים על הפעולה ושוב ניתן לראות כי השריטות נעלמות לאחר מספר דקות.

על-פי LG הציפוי עמיד בפני שריטות קלות, כמו אלו שנגרמות כאשר המכשיר נמצא בכיס או בתיק ונשרט מעצמים כמו מפתחות אך הציפוי לא עמיד בפני נפילות או חבלות חזקות.

צפו בסרטון

http://www.youtube.com/watch?v=liJYA5Bqy_s

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.