לא מחכה לברצלונה: אחרי ש-LG הציגה את יכולת ה-Always On המציגה התראות על המסך כל הזמן, נראה שב-LG עובדים על יצירת ה'באז' סביב מכשיר ה-G5 ומטפטפים לנו פרטי מידע קטנים. החברה שלחה הודעה לעיתונות בו היא מכריזה על כיסוי למכשיר ה-G5 שטרם הוכרז, ואותו היא צפויה להציג בקונגרס הסלולר שייערך בסוף פברואר בברצלונה.

בהודעה הציגה החברה את ה-Quick Cover – כיסוי-חכם שמיועד למכשיר הדגל שטרם הוכרז. הכיסוי מיוצר ממעיין רשת שקופה-למחצה שמאפשרת לבצע פעולות על-גבי מסך המגע כמו לענות לשיחה מבלי לפתוח את הכיסוי שנראה מסוג Flip Cover. בראש הכיסוי ישנה חלונית המציגה את השעה וההתראות השונות ולבטח אמורה להחמיא ליכולת ה-Always On.

בהודעה מציינית החברה כי הכיסוי עשוי "גימור מתכתי מבריק" שאמור אולי להיות קו משלים לעיצוב המתכתי של ה-G5, כך לפי השמועות כי הוא יזכה לראשונה לגימור יוקרתי בדומה למכשירי דגל של יצרניות אחרות כמו HTC או סמסונג, אולם עדיין ישנה אפשרות כי בדומה לדגמים הקודמים של החברה הוא יהיה בפלסטיק דמוי מתכת. בכל מקרה כדי לקבל את הפרטים המלאים נראה כי נאלץ להמתין ל-21 לפברואר לפתיחת תערוכת הסלולר.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.