המדליף איוון בלאס ([email protected]) בציוץ שהעלה לדף לו בטוויטר, חשף את מה שאמור להיות התמונות הסופיות והאמיתיות של G8, מכשיר הדגל החדש ש-LG אמורה להציג ב-MWC 2019 – תערוכת הסלולר השנתית הגדולה שתערך בסוף החודש.

כמו שניתן לראות בתמונות, החברה תמשיך למתג את מכשיריה תחת ThinQ, מותג הבינה המלאכותית שלה, ובעוד שחברות אחרות נעות אל עבר מכשירים עם מסך נקי באמת, ועם חיישן טביעות אצבע מתח למסך – לפחות ברמת מכשירי הדגל – ב-G8 עדיין חיישן טביעות האצבע יהיה מאחור ומקדימה יש למעלה מגרעת משמעותית למדי. לפחות גם את חיבור ה-3.5 מ"מ לאוזניות בחרה החברה להשאיר.

למעשה השינוי המשמעותי היחיד המשמעותי בהיבט של העיצוב הוא שכעת שתי המצלמות מאחור מסודרות בצורה אופקית במרכז החלק העליון של גב המכשיר ולא בצורה אנכית, כשמבזק ה-LED הועבר מצד שמאל של המצלמות לצד ימין.

המכשיר אמור לפי הידוע להיות עם מסך 6.1 אינץ' ברזולוציית 3120×1440 פיקסלים, בדומה ל-G7, והוא יפעיל את אנדרואיד 9 היישר מהקופסה. המערכת על שבב תהיה Snapdragon 855, וככל הנראה תצורת הזיכרון הבסיסית תהיה 6/128 גיגה-בייט. הסוללה אמורה לגדול בין שני המכשירים מ-3,000 ל-3,400 מילי-אמפר/שעה.

LG חשפה בנוסף כי המצלמה הקדמית אמורה לתמוך בצילום תלת ממדי והיא תהיה מבוססת על חיישן של Infineon הגרמנית.

ההכרזה על המכשיר אמורה להתרחש ב-28 בפברואר, כאמור.