בזמן שכולנו היינו עסוקים בהשקה של ספינת הדגל החדשה של סמסונג, ה-Galaxy S III שנערכה לפני כ-3 ימים ל-LG היו תכניות משלה והיא החליטה להשיק בדיוק באותו היום את ה-Optimus LTE2 שלה. מכשיר דגל חדש שנועד ברובו להתחרות במכשירי הדגל האחרים בשוק.

עיצוב המכשיר שונה מהדורות הקודמים בכך שהוא מביא איתו עיצוב מתכתי משולב בזכוכית, עיצוב ראוי למכשיר דגל שבאופן מסוים, נראה יותר טוב מהגלקסי אס 3 שעשוי ברובו מחומר פלסטיק. מפרט המכשיר לא פחות טוב גם הוא ומכיל מעבד כפול ליבה מסוג Snapdragon S4 במהירות 1.5Ghz. אמנם לא מרובע ליבה כמו ב-One X וב-SGS3 אך לא מעבד שיוריד מערכו של המכשיר שכבר ראינו לאיזה ביצועים מרשימים הוא מסוגל להגיע על גרסת ה-One X האמריקאית. עוד הוא מביא מסך בגודל 4.5 אינץ' מסוג-True HD-IPS ברזולוציית 720p ו-326 PPI (צפיפות פיקסלים), מצלמת 8 מגה-פיקסל עם צילום ווידאו ב-Full HD 1080p, יכולת טעינה אלחוטית (אותה תכונה שמציע ה-GS3), סוללת 2150mAh ו-LTE.

התכונה האולי יותר מעניינת במכשיר היא שהוא המכשיר הראשון בעולם המכיל בתוכו 2 ג'יגה של זיכרון RAM, כמות כפולה מזו שאנו רואים ברוב המכשירים היום. אמנם אפשר להתווכח על האם ג'יגה נוספת תשנה במאומה בביצועי המכשיר אך לפחות כעת לא נצטרך לדאוג לגבי זיכרון ראם האוזל בעת ריבוי משימות וכדומה (MultiTasking). מה גם שזו תהיה מכה לא קלה ליצרניות הסלולר השונות שיאלצו ליישר קו עם המתחרות (מתחרה אחת בינתיים) וככל הנראה נתחיל לראות יותר מכשירים בעלי כמות ראם כזו בעתיד הקרוב.

קרא עוד:  סקירה: LG G8S ThinQ - המחיר אטרקטיבי, אבל מעט מאחר את הרכבת

המכשיר יגיע עם Android 4.0 ICS ויושק באמצע מאי, בתחילה בקוריאה בלבד וכנראה שבהמשך יגיע לשווקים נוספים ברחבי העולם. פרטים כמו מתי יושק בישראל (אם בכלל) או כמה יעלה עדיין לא ידועים אך וודאי נראה אותו בגרסאות אירופאיות גם בהמשך. בסה"כ LG לא רוצה להישאר מאחור ומציגה מכשיר דגל שבהחלט מסוגל להתחרות ב-SGS3 של סמסונג וגם ב-HTC One X. (מקור)