קצת יותר משלושה חודשים לאחר ההשקה הרשמית בדרום קוריאה, +Q7, מכשיר שוק הביניים של LG, מגיע גם לישראל בייבוא רשמי אך בהשקה שקטה. כזכור, מדובר בטלפון שמציע את התצורה הגבוהה, יחסית, מבין שלושת מכשירי המשפחה המוגדרת של Q7 שהושקו על ידי LG וזה אומר שהוא מגיע עם 4 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-64 גיגה-ביט זיכרון אחסון, וזאת לעומת 3/32 גיגה-בייט בשני המכשירים האחרים.

המכשיר מגיע עם מסך בגודל 5.5 אינץ׳ ביחס היבט 18:9 וברזולוציה של 2160×1080 פיקסלים. המסך אמנם נקי ממגרעת אך השוליים למטה ולמעלה רחבים למדי. המערכת על שבב היא ה-Snapdragon 450 מתומנת הליבות של קוואלקום (Qualcomm) שמיועדת לחלק הנמוך של שוק הביניים. המכשיר מגיע עם מצלמה אחת מאחור עם חיישן בגודל 16 מגה-פיקסל, מצלמה עם חיישן בגודל 8 מגה-פיקסל מקדימה, קורא טביעת אצבע מאחור, וסוללה בנפח עבודה של 3,000 מילי-אמפר שעה. הוא גם עומד בתקן IP68.

+Q7, כמו שני אחיו, אמור להיות מעין חלופה זולה יותר למכשיר הדגל G7 ThinQ של החברה. ככזה הוא שואל ממנו כמה יכולות מתקדמות שקשורות בעיקר לצילום – קרי מנגנון בינה מלאכותית לקביעת הגדרות בהתאם לזיהוי תרחיש הצילום ותנאי התאורה. הסדרה כולה מציעה גם תמיכה ב-DTS:X, תקן לצליל היקפי ווירטואלי באמצעות אוזניות, והמכשיר המסוים הזה מגיע גם עם ממיר צליל דיגיטלי לאנלוגי (DTS).

המכשיר החדש נמכר כעת ב-KSP ב-1,449 שקלים, וכרגיל לאחרונה אצל LG, זה מחיר קצת יקר לעומת מכשירים דומים בשוק. כרגע הוא זמין בצבע שחור וכחול. לא ברור אם הדגמים הזולים יותר של המשפחה יגיעו לשוק.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.