LG Electronics תציג את שואב האבק הרובוטי והמרובע שלה שפיתחה לאחרונה, ה-HOM-BOT החכם בתערוכת IFA 2013 בברלין, גרמניה.

ה- HOM-BOT החכם מציע תגבור משמעות בביצועי ניקוי, הודות ליכולות של המרשימות של המאסטר הפינתי של LG. בנוסף, שואב האבק הרובוטי החדש מצויד גם בטכנולוגיות החדשניות החכמות של LG – שליטה חכמה, היסטורית ניקיון, אבחון חכם ועדכוני תוכנה – המאפשרים למשתמש לשלוט מרחוק
ב HOM-BOT החכם עם סמארטפון.

"ה- HOM-BOT החכם הופך את הניקוי במקומות אליהם קשה להגיע לקל וללא מאמץ מכיוון שזה תוכנן להבחין שהפינות בבית הן זוויות חדות ולא מעוגלות,"אומר Seong-Jin Jo, נשיא ומנכ"ל חברת מכשירי האלקטרוניקה של .LG "זה נשמע מאוד הגיוני למהנדסים שלנו ששואב אבק צריך לקחת פרט זה בחשבון. אנו גם הכרנו בכך שלהיות מסוגלים לשלוט ולהשגיח על שואב האבק הרובוטי מהסמארטפון יהיה מאוד נוח.

השנה ב IFA שואבי האבק הרובוטיים של LG ידגימו את כושר התמרון המדהים שלהם עם שגרת כוריאוגרפיה מושלמת. התצוגה המשעשעת של המיומנויות השונות תתבצע בזמנים שייבחרו במהלך התערוכה.

עובד בשקט אבל ביסודיות
ה- HOM-BOT החכם של LG מנקה ביעילות הודות למאסטר הפינתי, שמורכב משתי מברשות ארוכות, חיישני גילוי פינות וצורתו המיוחדת של הנקיין. עם צורת הזווית שלו והמברשות המעוצבות החדשות שהם 1.5 ס"מ ארוכים יותר מה- HOM-BOT הקודם, ה-HOM-BOT החכם יכול להסיר אבק ולכלוך מהפינות ההדוקות ביותר. חיישני איתור הפינות מאפשרות לשואב החכם לדעת את מיקומו המדוייק בבית ומכוונים אותו לפנות כאשר הוא מגיע לקצה החדר.

בעוד שואבי האבק רובוטיים בדרך כלל בעלי מצלמה אחת, ה HOM-BOT המרובע והמתקדם משתמש בשתי מצלמות ™2.0 כפולות לביצועים משופרים, חכמים ומהירים יותר. בעודם לוקחים כמה תמונות לשנייה, המצלמות העליונות והתחתונות סורקים תקרות, קירות ורצפות, גם בחושך. מידע זה מעובד על ידי ה HOM-BOT המרובע והחכם כדי ליצור מפה חכמה. במקביל, חיישנים מרובים מסוגלים לזהות מכשולים בתוך שדה של 180 מעלות ולזכור את מיקמום לניקיון ללא התנגשויות. ה HOM-BOT המרובע החכם כולל גם פונקצית למידה המאפשרת לו לזהות את האזורים אותם הוא ניקה בעבר. זה עוזר לו לחבר מחדש את המיקום של האובייקטים ולחוש מתי שטח הוא כבר נקי ובכך מצמצם משמעותית זמני ניקיון ואנרגיה.

LG Smart HOM-BOT_Smart Control

רמת הרעש הנמוכה מאוד של השואב 60dB פירושה שה HOM-BOT החכם לא מפריע כאשר בני המשפחה צופים בטלוויזיה, מדברים בטלפון או ישנים. ב 89מ"מ גובה, שואב האבק הרובוטי יכול לתמרן סביב הבית בקלות, גם מתחת לרוב המיטות, ספות ורהיטים גדולים אחרים.

סל קיבולת האבק הגדול והקל לריקון ב- HOM-BOT החכם של LG הופך את הניקוי ליותר נוח מכיוון שהוא דורש ריקון לעיתים רחוקות. שלא כמו שואבי אבק רובוטיים אחרים שבם מיכל האבק ממוקם בצד, מיכל האבק הקל לריקון ממוקם בחלקו העליון של היחידה להסרה מהירה וללא בלאגן. המסנן ההגייני המשודרג 11 HEPA מסוגל להפריד בין חלקיקי האבק מהאוויר באופן יסודי יותר וגם עוזר למנוע ריחות לא נעימים בבית. מצב טורבו מאפשר למשתמשים להתאים את פעולת שואב האבק הרובוטי בצורה הטובה ביותר למאפיינים של הריצוף. בעוד שמצב טורבו חכם מזהה באופן אוטומטי את סוג הריצוף ומשנה את ההגדרות לביצועים אופטימאליים.

חיים חכמים עם יותר שליטה
ה HOM-BOT החכם האחרון של LG מצוייד בטכנולוגיה חכמה ומשודרגת. לדוגמה, תוכנת הבקרה החכמה מאפשרת ללקוחות לשלוט ב HOM-BOT המרובע החכם עם הסמארטפון, בכל מקום בו הם נמצאים בבית. אין צורך ללחוץ באופן ידני על כפתור ההתחלה או לחפש בכל הבית את השלט הרחוק.

היסטורית הניקיון של LG הופכת את תהליך בדיקת תוצאות הניקוי של ה HOM-BOT החכם לפשוט. עם תצוגת מפה, ניתן לראות מה נוקה ומה לא, תוך חיסכון בזמן אם יש צורך להפעיל את השואב הרובוטי שנית. בנוסף, בעלים יכולים להשתמש בסמארטפונים שלהם בכדי להגדיר בקלות את לוחות הזמנים לפעולת ניקוי אוטומטי לחלוטין.

משתמשים ייהנו גם משורה של תכונות נוחות אחרות כגון הדרכה קולית אשר כוללת מעל 90 התראות קוליות. האבחון החכם של LG הופך את תהליך פתרון בעיות להרבה יותר קל, מתריע במהירות על כל בעיה קטנה ומציע פתרונות אפשריים. הסוללה המשודרגת מחזיקה יותר זמן ועל כן הבעלים של ה HOM-BOT החכם יכולים להנות מתקופות ממושכות של ניקיון אוטומטי ללא דואגות. ה- HOM-BOT האחרון מבית LG גם הופך לקל תהליך עדכון תוכנה של השואב, או להתקין תוכנה חדשה באמצעות הסמארטפון.

הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה