מאז יציאתה הרשמית של ICS אנחנו שומעים מכל יצרניות האנדרואידיות השונות מתי ICS תגיע הגרסה הנחשקת למכשיריהם. לאחר שסמסונג, HTC וסוני הודיעו כבר אילו מכשירים יעודכנו ל-ICS, חושפת LG בעמוד הפייסבוק שלה את המכשירים שיעודכנו ל-ICS, ומתי. דבר אחד אפשר להגיד: הרשימה לא מאכזבת.

העדכונים למכשירים של LG יחלו ברבעון השני של שנת 2012 כמכשירים הבאים שצפויים להתעדכן: LG Optimus LTE, Optimus 2X, Prada Phone 3.0, Optimus Sol, my Touch Q, וה-Ecslipe. הגל השני של העדכונים יחול ברבעון השלישי של שנת 2012 שם צפויים להתעדכן המכשירים הבאים: Optimus 3D, Optimus Black, Optimus Big, Optimus Q2, Optimus EX. בסה"כ מדובר ברשימת מכשירי האנדרואיד הכי חדשים והכי פופולריים של LG, כשהמפתיע מביניהם הוא ה-Optimus Black וכולל מפרט זהה ל-Galaxy S. ומדוע מפתיע? הוא יעודכן ל-ICS והמתחרה המצליח שלו – לא.

יש לציין כי מדובר ברשימה מכובדת וגודלה של מכשירים, משהו שרבים מהיצרניות האחרות עדיין מתקשים לבלוע אם כי הבעיה היחידה היא הזמן. למרות שיש שיפור במגמה ברשימה שאנחנו רואים כאן, עדיין העדכונים יגיעו מאוחר בהשוואה לשאר היצרניות, שכן סמסונג ו-HTC כבר יחלו להזרים את העדכונים ברבעון הראשון של שנת 2012 ואצל LG הם יגיע רבעון לאחר מכן. מלבד זאת, כל המכשירים צפויים להגיע עם ממשק ה-Home של LG שיולבש על גבי ה-ICS. לגבי העדכון כאן בארץ למכשיר ה-Optimus Black, עוד מוקדם לומר ואנחנו ממתינים לעדכון בנושא. (מקור)