מותג האופנה PRADA וחברת LG הודיעו כי הן מחדשות את שיתוף הפעולה הבלעדי ביניהן בטקס חגיגי בו בישרו על מכשיר סמארטפון פרימיום חדש שייצא בתחילת 2012. המכשיר, אשר ייקרא PRADA phone by LG, כבר זוכה לכינוי "הסטייל-פון", והוא המשך לשיתוף הפעולה בין שתי החברות שהחל כבר ב-2006 ועד כה הניב שני טלפונים ב-2007, וב-2008.

 שתי החברות הציבו לעצמן למטרה לשים את מלוא כובד המשקל על עיצוב המכשיר, התכנה וחוויית המשתמש. "שיתוף הפעולה בין PRADA ו-LG תמיד התאפיין בגישה חדשנית וחוסר התפשרות בכל מה שנוגע לסטייל, עיצוב וטכנולוגיה פורצת דרך", אמר פטריציו בטרלי, מנכ"ל חברת PRADA. "ערכים אלה משותפים לשני המותגים, אשר חזו, ולפעמים אף קבעו את הטרנד בתחומים רבים. על כן אנו שמחים לשתף פעולה שוב עם LG בפיתוח הסמארטפון האחרון שלנו".

 ואילו ד"ר ג'ונג-סיאוק פארק, נשיא חברת LG, אמר כי "העבודה המשותפת עם PRADA הינה ייחודית בהצלחתה, דבר אותו לא הצליחו לעשות אף חברת סלולר או מותג אופנה", והוסיף כי "לאחר שתי השקות מוצלחות בעבר, חברת LG מצפה לשיתוף פעולה נוסף בעתיד, במטרה לפתח מכשירים נוספים בעלי זהות אופנתית מחד ומתקדמת טכנולוגית מאידך".

 המכשירים הקודמים שהושקו בשיתוף פעולה היו חלוצים במספר תחומים בעולם המובייל. ה-LG 1.0, מכשיר הטאץ'-סקרין הראשון בעולם, שילב טכנולוגיית קצה ועיצוב סטייליסטי עדכני, ונמכר במעל מיליון יחידות. אחד הביטויים המעידים על הצלחתו היא העובדה כי הוא מוצג בשני מוזיאונים: המוזיאון לאמנות מודרנית בניו יורק והמוזיאון לאמנות עכשווית בשנחאי. כמוהו, גם מכשיר ה-LG 2.0 סיפק חווית משתמש חדשנית באמצעות טכנולוגית Link שאפשרה למשתמש גישה פשוטה לאנשי הקשר, הודעות טקסט, היסטוריית שיחות, זמן שיחה ושירותי התרעות.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.