בזמן שהמתחרות כבר בעיצומו של תהליך עדכון מכשיריהן הקודמים לאנדרואיד 9, נראה שב-LG אף אחד לא ממהר. לפי האתר הרשמי שלה החברה אינה צפויה לעדכן כמעט אף מכשיר לגרסה העדכנית של מערכת ההפעלה מבית גוגל (Google) בזמן הקרוב.

באתר הקוריאני של החברה עלה עמוד המציג צפי לעדכוני מכשירי הדגל של החברה וממנו עולה כי רק G7 ThinQ עתיד לקבל נכון לעכשיו את העדכון לגרסה 9 של אנדרואיד, וזה אמור להתרחש ברבעון הראשון של 2019 – וגם אז רק בקוריאה הדרומית. הניסיון משנים קודמות מצביע על כך שעובר עוד חודש לפחות משחרור העדכון בקוריאה ועד שהוא מתחיל להגיע ליתר העולם. LG הוציאה גרסת בטא של אנדרואיד 9 למשתמשים בקוריאה לפני יותר מחודש, אבל כאמור, כנראה שאף אחד לא ממש ממהר שם.

שאר מכשירי LG כלל לא צפויים לקבל בינתיים עדכון לאנדרואיד פאי. G6 ו-V40 ThinQ יקבלו ברבעון הקרוב עדכוני תוכנה בלבד. הראשון יקבל שיפור באיכות השיחות, בנגישות הקולית ובשימוש בתביעת אצבע לאישור תשלום בשירות של LG, והשני יקבל שיפור בתפקוד המצלמה, אפשרות לכיבוי תקופתי של השעון המעורר בחופשות והנחיות הגעה לחניה ולרכבת תחתית.

בינתיים, בעדכון שהיה אמור לצאת כבר במהלך דצמבר היו G7 ו-G30 אמורים לקבל את תיקוני האבטחה האחרונים מגוגל (Google), כמו גם תיקוני באגים קטנים.