חברת LG כבר אישרה בעבר את התכניות שלה להיכנס לשוק התשלום הדיגיטלי ולהציג שירות תשלומים ייחודי משלה שיתחרה בזה של אפל, סמסונג או גוגל, ובינתיים היא מפעילה את LG Pay באופן מוגבל במזרח, אולם נראה כי החברה מתכננת מלבד תשלום סלולרי, גם יכולת מורחבת ופיזית לשירות שלה.

על פי דיווח של ETNews, החברה עובדת על כרטיס אשראי חכם שיפעל עם שירות התשלומים שלה. תמונות של הכרטיס החכם מציגות כרטיס אשר נראה דומה בצורתו לכרטיס אשראי רגיל, אך עם יכולות ייחודיות, אשר יאפשר ללקוח, כפי הנראה, להשתמש בכרטיס כאמצעי תשלום פיזי במקומות בהם לא ניתן לשלם דרך הטלפון או לצורך משיכה של מזומנים.

הכרטיס כולל צג LCD קטן המציג את חיי הסוללה, פרטי החשבון ועוד מידע רלוונטי, ומתחתיו שני כפתורים שישמשו, כנראה, למעבר בין אמצעי תשלום או אישור העסקה. בצד שמאל של הכרטיס קיים חיבור ייעודי, שנראה כמו חיבור הטעינה של הכרטיס, כאשר החיבור לטלפון יתבצע באופן אלחוטי.

על פי המקור, LG כבר הזמינה 50 אלף כרטיסים כאלו, ומתכוננת להשקת השירות בקרוב ונראה כי החברה לוקחת את הרעיון של התשלום הדיגיטלי באופן רציני לא פחות מהמתחרות, אולם כרגע, נראה כי השירות שלה עדיין מוגבל לאזורים מסוימים שכן מבחינתה מדובר עדיין בפיילוט.