לאחר שמתחה אותנו עם טיזר, הענקית הדרום קוריאנית LG, הכריזה הבוקר על מכשיר חדש בעל מסך 5 אינצ'  ביחס תצוגה של 4:3 שמגיע עם עט סטילוס ומריץ אנדרואיד. המכשיר אומנם לא עונה לשם Galaxy Note, אבל בהחלט מכוון לאותו נתח שוק,  מה גורם לו להיות מתחרה ישיר למכשיר מבית סמסונג.

נראה שהחברה לא יכלה לחכות לתערוכת MWC שאמורה לצאת לדרך ב-27 לחודש בברצלונה והחליטה להציג את המכשיר החדש שלה, ה-LG Optimus Vu  ומגיעה אלינו כמספר שעות לאחר השקת המתחרה Samsung Galaxy Note בישראל וכשבוע לפני התערוכה.

עיצוב המכשיר נראה רחב למדי, אך הוא גם מאד דק, כשעוביו עומד על 8.5 מ"מ, כשבשונה מה-Note המגיע עם מסך Super Amoled HD בגודל 5.3 אינצ', ה-Vu מצוייד כאמור במסך 5 אינצ', ברזולוציית 1024X768 וביחס מסך של 4:3 שאומנם נראה טוב במכשירים כמו האייפד, אך קשה לנו לחשוב שנראה את יחס המסך הזה במכשירים קטנים יותר – סמארטפונים ונגני מולטימדיה.
מתחת למסך נוכל למצוא מעבד כפול ליבה 1.5Ghz מבית Qualcomm, מצלמת 8 מגה-פיקסל, סוללת 2,080 mAh ותמיכה ברשתות דור רביעי (LTE). את כל הטכנולוגיה הזו, ה-Vu יריץ  את אנדרואיד בגרסת 2.3 וישודרג בחודשים הקרובים לגרסת ה'קסטה' 4.0. עוד פרטים על המכשיר אנחנו נגלה כאמור בתערוכת MWC שתערך בין התאריכים 27 לפבואר ועד הראשון למרץ.

האם זה מכשיר שעלול להיות מתחרה רציני ל-Galaxy Note ואמור להבהיל את סמסונג? או ניסיון של LG? ספרו לנו מה אתם חושבים בתגובות.

סייע בהכנת הכתבה: אלון קגן.