אם אמרתם 3D בתערוכת MWC, אמרתם LG. החברה החליטה להכניס את טכנולוגית התלת מימד במכשיריה החדשים לשנה הקרובה, כך ראינו את ה-Optimus 3D המציג תלת מימד על מסך המכשיר ללא צורך במשקפיים, וכעת גם ה-Optimus Pad או ה-G-Slate (בארה”ב) מביא את טכנולוגיית התלת-מימד לטאבלטים.

בדומה ל-Optimus 3D, גם ה-Pad הוא הראשון המביא את טכנולוגית התלת מימד לעולמנו עם זוג מצלמות אחוריות המסוגלות לצלם 3D ולשדרם לטלוויזיה חיצונית בחיבור HDMI. החברה הציגה את הטאבלט המדובר בתערוכה, שם הדגימה כיצד הטכנולוגיה פועלת על מסך חיצוני עם משקפיים, כך שרק תוכלו לצלם עם הטאבלט ולא תוכלו לראות זאת עד אשר תחברו מסך חיצוני תומך 3D ותציידו במשקפיים מתאימות.

ה-Optimus Pad מזכיר טאבלטים אחרים שראינו בתערוכה כדוגמת ה-Motorola Xoom וה-Galaxy Tab, כשהוא מביא מסך מעט יותר קטן משל האייפד עם מסך בגודל 8.9 אינצ' ברזולוציה 1280×768 וכן מערכת האנדרואיד בגרסה 3.0.

הוא מצויד במעבד ה-Tegra 2 של  NVIDIA התומך ב-1080p לניגון וידאו ב-HD וכן בקישוריות דור 3 ו-WiFi, מקלט GPS, ו-Bluetooth. המחשב מיועד לצאת לשווקים כבר בחודש הבא.

דיווחים שוטפים מתערוכת הסלולר הגדולה בעולם תמצאו כאן ובעמוד הפייסבוק של האתר.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.