גם ל-LG יש מספר נציגים בדליפות האחרונות של מכשירים כמו ה-Parada K2 עם מסך המגע הבהיר ביותר שיש וה-Flip II עם המסך הכפול. כעת אנחנו נחשפים למועמד חדש שדלף לפני מספר שעות והוכרז כעת רשמית: LG Optimus Sol E730 שהכרנו לפני כן בשם LG Victor.

מדובר במכשיר המכוון לשוק הסמארטפונים הגבוה, ומגיע עם מסך בגודל 3.8 אינצ' Ultra AMOLED, ובין הבהירים ביותר שתמצאו בשוק, שמעניק יכולת שימוש באור שמש ישיר טוב יותר מכל המתחרים. בזכות השימוש במסך זה LG הצליחו להעניק עוד 20 עד 30 אחוז חיי סוללה מבלי לשנות את חוזקה (1,500mAh) וגם על עובי דקיק של 9.8 מ"מ.  המכשיר מבוסס על גרסת Gingerbread עם ממשק ה-LG UI וירוץ על מעבד 1GHz יחיד, זיכרון 512MB,  מצלמה 5 מגה פיקסל ועוד אחת קדמית.

הוא מיועד להגיע באמצע ספטמבר למרכז אמריקה ובהמשך החברה מתכננת גם גרסה לאירופה.  ל-LG עוד מספר מכשירים שכבר נחשפו, אך עדיין לא ראינו את מכשיר הדגל, כזה שישבור שיאים כמו ה-Optimus 2X שהוכרז לפני קצת פחות משנה. (מקור)

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.