חברת LG הודיעה היום כי מכרה מעל למיליון יחידות מדגם ה-Optimus LTE שלה, נתון הממקם אותה בחזית בכל הקשר לכניסת הדור הרביעי לשווקים. מכשיר זה, שהוא גם הסמארטפון ה-LTE הראשון באיכות HD, זמין כיום בארה"ב, קנדה, יפן ודרום קוריאה.

 בשלושת החודשים הראשונים להשקתו בדרום קוריאה באוקטובר 2011, ה-Optimus LTE הגיע ל-600 אלף מכירות, מה שהפך אותו למכשיר הפופולארי ביותר בקרב מכשירי ה-LTE בשוק תחרותי זו. רק ביום הראשון להשקתו נמכרו לא פחות מ-8,500 יחידות.

 "ה-Optimus LTE הינו סמארטפון מרענן למשתמשי הקצה, וממחיש את המובילות הטכנולוגית של LG", אמר ד"ר סיאוק פארק, נשיא חטיבת התקשורת של LG. "החיבור בין הדור הרביעי ומסך ה-True HD IPS של LG עולה בקנה אחד עם דרישות הקהל".

 ה-Optimus LTE מציע אווירת מולטימדיה שלמה – עם מסך בגודל 4.5 אינטש, ורזולוציית 1280X720 (16:9), מסך True HD IPS וחיבור מהיר לדור הרביעי. המסך המתקדם מציג מספר אדיר של 2.76 מיליון סאב פיקסלים, בנוסף לעליונות בצבעים בכל הקשור לדיוק, בהירות וטבעיות.

על מנת להבטיח ביצועים גבוהים, המכשיר מגיע עם מעבד כפול ליבה 1.5 ג'יגה וסוללת 1,830 mAh, מצלמת 8 מגה פיקסל, ומספר חיבורים כולל DLNA.

יצויין כי ל-LG היסטוריה ארוכה בכל הקשור לדור הרביעי. כך למשל, היתה זו החברה הראשונה להוציא מכשירים עם מודמים התומכים ברשת ה-LTE. בהמשך לכך, ל-LG כיום 1400 פטנטים המהווים 23 אחוזים משוק הפטנטים של  ה-LTE. כל אלה מצביעים על כך שחברת LG מפתחת, מתמקדת ומציגה מוכנות גבוהה ליום בו התחום ייכנס באופן מלא.

קרא עוד:  לשוק הנמוך: LG X2 הוכרז - ייקרא במערב K30

  • תגים
  • LG
-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.