אחרי ה-Optimus G Pro עם המסך הענק בגודל 5.5 אינצ’ HD עם שבב החדש של Snapdragon, הכריזה LG בתערוכת הסלולר בברצלונה על ליין חדש של סדרת מכשירי ה-L Style. תחת השמות L7 II, L5 II ו-L3 II, פונה החברה לפלח השוק הבינוני ומטה.

החזק והגדול מבין השלושה הוא ה-Optimus L7 II, המגיע עם מסך מגע 4.3 אינצ’ ברזולוציה של 800×480 עם מסך IPS. קיווינו כי נראה דווקא אותו עם מפרט מעט יותר משודרג, אבל ב-LG בחרו דווקא להישאר בתחום הביניים וציידו אותו עם מעבד 1Ghz כפול ליבה, זיכרון 768 מגה ראם, 4 ג’יגה אחסון וסוללה 2,460 מיל-אמפר.

אחריו ברשימה הוא ה-Optimus L5 II עם מסך קטן יותר של 4 אינצ’ באותה הרזולוציה. אנו מקבלים כאן מעבד 1GHz עם זיכרון 768 מגה ומצלמה 5 מגה פיקסל. הסוללה כאן יורדת ל-1,700 מיל אמפר, אבל כן יש לנו את גרסת האנדרואיד Jelly Bean וכן אפשרות לסים כפול.

המיני של הסמארטפונים
אבל כוכב הסדרה לדענו הוא ה-Optimus L3 II, מכשיר קטן מימדים שנבלע לנו בכיס. הוא מזכיר את ה-X10 Mini של סוני (אריקסון) ומציג מפרט הכולל מסך לא איכותי במיוחד בגודל של 3.2 אינצ’ HVGA ומעבד 1GHz עם 512 מגה זיכרון ראם. בגבו מצלמה 3 מגה פיקסל ומחירו צפוי להיות זול במיוחד.

ב-LG ישחררו גרסאות סים כפול לחלק מהמכשירים בהתאם למדינה בה הם ישוקו, אך אין עדיין צפי או מחירים.

קרא עוד:  סמסונג: התקלות ב-Galaxy Fold תוקנו

MWC-2013 Samsung

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.