אחרי שה-LG LU6200 דלף השבוע, מגיע מכשיר נוסף, והפעם Optimus EX המציג מפרט מכובד לא פחות אך עם מסך מגע שפוי יותר בגודלו. התמונה והמפרט המתלווים לדליפה אומרים כי זהו מכשיר שמגיע (שוב) לשוק הקוריאני שזוכה לתשומת לב רבה מהיצרנית שמשם היא מגיעה, וכך נראה כי מכשיר ה-Optimus EX יהיה לרשת SK Telecom, אחת מפעילות הסלולר הגדולות בקוריאה.

המכשיר שירוץ על אנדרואיד 2.3 עם ממשק ה-LG UI יבוסס על מעבד ה-Tegra 2 ששודרג, בצורה לא ברורה, ל-1.2GHz (בניגוד ל-1GHz), זאת יחד עם זיכרון RAM 1GB ו-8GB אחסון פנימי. מה שיותר מעניין הוא המסך, שגודלו נחשב “קטן” ביחס לגדלים שהתרגלנו אליהם כשהוא מגיע בגודל 4 אינצ', ומספק בהירות גבוהה במיוחד, עד 700nits למסך מסוג IPS Nova Display של LG ברזולוציית WVGA, ממש כמו ה-Optimus Q2 שהוכרז לפני מספר ימים.

פרט לכך, בגב המכשיר ממוקמת מצלמה 5 מגה פיקסל עם צילום וידאו fHD, קישוריות WiFi, GPS, BT, וסוללה בעלת 1,500mAh. עוביו עומד על 9.65 מ”מ ומשקלו הכולל 127 גרם, וכרגע, לדאבוננו אין מדע על השקתו בארה”ב או במדינות אירופה, אך וודאי עוד נשמע עליו. (מקור)

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.